NBA

NBA, Μπακς - Χιτ: Τα highlights του θριάμβου του Μαϊάμι στο Game 5

Ο Γιάννης Αντετοκούνμπο με αντίπαλο τον Τζίμι Μπάτλερ σε αγώνα των Μπακς με τους Χιτ Ⓒ 2023 MARTA LAVANDIER/ ASSOCIATED PRESS

Δείτε το VIDEO με τις καλύτερες στιγμές του Game 5 των Χιτ με τους Μπακς, στην νίκη του Μαϊάμι με 128-126 στην παράταση που χάρισε την νίκη-πρόκριση στην παρέα του Τζίμι Μπάτλερ.

Οι Χιτ σόκαραν τους Μπακς και ολόκληρο το NBA. Το Μαϊάμι νίκησε με 128-126 το Μιλγουόκι στο Game 5 και προκρίθηκε με 4-1 νίκες στον δεύτερο γύρο των playoffs, σε έναν πραγματικό θρίαμβο.

Δείτε το VIDEO με τις καλύτερες στιγμές του αγώνα, με τις ηρωικές προσπάθειες των Γιάννη Αντετοκούνμπο και Τζίμι Μπάτλερ, το καλάθι του σταρ των Χιτ που έστειλε το ματς στην παράταση και την τελευταία επίθεση του Μιλγουόκι: