Τα γκολ και οι καλύτερες στιγμές της 26ης αγωνιστικής της Super League

SUPERLEAGUE / ΟΣΦΠ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ (ΚΩΣΤΑΣ ΜΑΚΡΥΔΗΜΑΣ / Eurokinissi Sports)
SUPERLEAGUE / ΟΣΦΠ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ (ΚΩΣΤΑΣ ΜΑΚΡΥΔΗΜΑΣ / Eurokinissi Sports) EUROKINISSI SPORTS

Δείτε όλα τα γκολ και τις καλύτερες στιγμές από τις αναμετρήσεις που διεξήχθησαν το Σάββατο (1/4) στο πλαίσιο της 26ης αγωνιστικής της Super League. (videos)

ΠΑΣ Γιάννινα και Ξάνθη αναδείχθηκαν ισόπαλοι (1-1) στην πρώτη χρονικά αναμέτρηση του Σαββάτου (1/4) για την 26η αγωνιστική της Super League, με τους "ακρίτες" να προηγούνται χάρη στο γκολ του Βασιλακάκη, αλλά τον Ζάιρο να διαμορφώνει το τελικό αποτέλεσμα στο πρώτο λεπτό των καθυστερήσεων.

Στη Λιβαδειά, ο Λεβαδειακός έκανε αποφασιστικό βήμα παραμονής στη Super League καθώς νίκησε με 3-1 τη Βέροια με τους Μιλιάζες, Βασιλείου και Γιακουμάκη να πετυχαίνουν τα γκολ των Βοιωτών και τον Καπετάνο να μειώνει για την ομάδα της Ημαθίας.

Στο παιχνίδι που έκλεισε την αυλαία των αγώνων του Σαββάτου, ο Ολυμπιακός έκανε την ανατροπή κι επικράτησε με 2-1 του Πλατανιά στο "Γ. Καραϊσκάκης".

Δείτε παρακάτω τα videos με τα γκολ και τις καλύτερες στιγμές από τα ματς, ενώ εάν πατήσετε πάνω σε κάθε ματς, μπορείτε να δείτε και την ανασκόπηση αυτού.

ΠΑΣ Γιάννινα - Ξάνθη 1-1

Λεβαδειακός - Βέροια 3-1

Ολυμπιακός - Πλατανιάς 2-1

Photo credits: Eurokinissi