STOIXIMAN.GR FOOTBALL LEAGUE

Το πρόγραμμα της 3ης, 4ης και 5ης αγωνιστικής στη Football League

Αιγινιακός, Λαμία

Το πρόγραμμα της 3ης, 4ης και 5ης αγωνιστικής στη Football League

Η Football League έκανε γνωστό το πρόγραμμα της 3ης, 4ης και 5ης αγωνιστικής. Τριήμερο η τρίτη "στροφή", την ίδια μέρα (Κυριακή 11/12) οι αγώνες της 5ης. Δείτε αναλυτικά.

Στο ΔΣ της Football League τη Δευτέρα (21/11) αποφασίστηκαν οι ημέρες διεξαγωγής των τριών επόμενων αγωνιστικών, δηλαδή της 3ης, της 4ης και της 5ης. Διαβάστε πώς έχει διαμορφωθεί το πρόγραμμα:

Η 3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Παρασκευή 25 Νοεμβρίου

Απόλλων Σμύρνης - Παναιγιάλειος (15:00, Γήπεδο Πανιωνίου)

ΟΦΗ – Πανελευσινιακός (18:00, Κρήτη TV, Γήπεδο «Θ. Βαρδινογιάννης»)

Σάββατο 26 Νοεμβρίου

Αναγέννηση Καρδίτσας – Σπάρτη (15:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)

Αγροτικός Αστέρας – Καλλιθέα (15:00, Γήπεδο «Δ. Κοντικάκης»)

Αιγινιακός – Πανθρακικός (15:00, Δημ. Γήπεδο «Γ. Παραλυκίδης»)

Αχαρναϊκός - ΑΟ Τρίκαλα (15:00, Δημ. Αχαρνών)

Καλλονή – Λαμία (15:00, Δημ. Στάδιο Μυτιλήνης)

Κισσαμικός – Άρης (15:00)

Κυριακή 27 Νοεμβρίου

Πανσερραϊκός - ΑΟ Χανιά (15:00, Δημ. Σερρών)

Η 4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κυριακή 4 Δεκεμβρίου

Αν. Καρδίτσας – Απόλλων (15:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)

Παναιγιάλειος - Αγροτικός Αστέρας (15:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)

Σπάρτη – Αιγινιακός (15:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)

Πανθρακικός – Κισσαμικός (15:00, ΔΑΚ Κομοτηνής)

ΑΟ Χανιά – Αχαρναϊκός (15:00)

Λαμία – Πανελευσινιακός (15:00, ΔΑΚ Λαμίας)

Δευτέρα 5 Δεκεμβρίου

Καλλιθέα – Πανσερραϊκός (15:00, Δημ. Στάδο «Γρ. Λαμπράκης»)

Άρης – Καλλονή (15:00, «Κλεάνθης Βικελίδης»)

ΑΟ Τρίκαλα – ΟΦΗ (15:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)

Η 5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Κυριακή 11 Δεκεμβρίου

Απόλλων - Αγροτικός Αστέρας (15:00)

Αιγινιακός - Αναγέννηση Καρδίτσας (15:00, Δημ. «Γ. Παραλυκίδης»)

Πανσερραϊκός - Παναιγιάλειος (15:00, Δημ. Σερρών)

Κισσαμικός - Σπάρτη (15:00)

Αχαρναϊκός - Καλλιθέα (15:00, Δημ. Αχαρνών)

Καλλονή - Πανθρακικός (15:00, Δημ. Στάδιο Μυτιλήνης)

ΟΦΗ - ΑΟ Χανιά (15:00, «Θ. Βαρδινογιάννης»)

Πανελευσινιακός - Άρης (15:00, Δημ. Στάδιο Ελευσίνας)

Λαμία - Τρίκαλα (15:00, ΔΑΚ Λαμίας)

Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

(σε 2 αγώνες)

1. Αγροτικός Αστέρας 6

2. Απόλλων Σμύρνης 6

3. Αχαρναϊκός 4

4. Πανσερραϊκός 4

5. Λαμία 4

6. Καλλιθέα 3

 . Σπάρτη 3

8. Άρης 2

  . Αιγινιακός 2

  . Αν. Καρδίτσας 2

  . ΟΦΗ 2

12. Παναιγιάλειος 1

  . ΑΟΧ 1

  . Τρίκαλα 1

  . Πανθρακικός 1

  . Κισσαμικός 1

  . Καλλονή 1

18. Πανελευσινιακός 0

Photo Credits: Action Images

 
SHARE

BEST OF NETWORK

Αποτυπώνοντας την καταστροφή στον Κάλαμο: Η χαρτογράφηση των καμένων εκτάσεων

Ο χάρτης του Γεωδυναμικό Ινστιτούτο του Εθνικού Αστεροσκοπείου Αθηνών δίνει έναν πρώτο απολογισμό του μεγέθους των καταστροφών που επήλθαν στο φυσικό περιβάλλον της χώρας.

10 ατάκες που λέμε σε μια ταβέρνα και θα έπρεπε να διώκονται ποινικά

Ζουν ανάμεσά μας άνθρωποι που ρωτούν τον σερβιτόρο αν είναι όντως φρέσκα τα ψάρια.

Πούτιν - Ρωσία: 5 πίνακες που δείχνουν πώς τους βλέπουμε οι Έλληνες

Αρκετές πρωτιές καταγράφει η Ελλάδα σε παγκόσμια δημοσκόπηση που εξετάζει, μεταξύ των άλλων, την εικόνα του Πούτιν και της Ρωσίας στον κόσμο

Είναι αυτή η πιο 90s φωτογραφία όλων των εποχών;

Εκατομμύρια φωτογραφίες διεκδικούν τον τίτλο της πιο αγαπημένης μας δεκαετίας, αλλά μία έχει όλα τα φόντα να τον κατακτήσει.

 
UNIQUE

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΤΟ SPORT24