ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Παναθηναϊκός - Απόλλων: Ο Ινσούα το 4-0 με πιπίλα ως "χαζομπαμπάς" (VIDEO)

SUPERLEAGUE / ΠΑΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ: ΘΑΝΑΣΗΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ / EUROKINISSI) EUROKINISSI SPORTS

Ο Εμανουέλ Ινσούα νίκησε τον Χουάντερσον στο 62ο λεπτό και πέτυχε το τέταρτο γκολ του Παναθηναϊκού κόντρα στον Απόλλωνα Σμύρνης για την 11η αγωνιστική της Super League. (VIDEO)

O Παναθηναϊκόςυποδέχεται τον ΑπόλλωναΣμύρνης - live η εξέλιξη της αναμέτρησης από το Sport24.gr και ραδιοφωνικά από τον Sport24 Radio 103,3- και μετά τον Φεντερίκο Μακέντα (δύο γκολ), και τον Δημήτρη Κουρμπέλη, ήταν η σειρά του Εμανουέλ Ινσούα να σκοράρει.

Στο 62ο λεπτό ο Χατζηγιοβάνης βρήκε αριστερά τον Μακέντα εκείνος με το εξωτερικό, από τα αριστερά, βρήκε τον Ινσούα που μπήκε στην περιοχή, τσίμπησε την μπάλα και στη συνέχεια με σουτ νίκησε τον Χουάντερσον για το 4-0.

Μάλιστα, ο Αργεντινός αριστερός μπακ το πανηγύρισε με χαρακτηριστικό τρόπο, για το γεγονός ότι έγινε πατέρας πριν από λίγες ημέρες.