Το μήνυμα του Γιαννακόπουλου με τραγούδι της Πέγκυς Ζήνα: "Ναν, δεν θα πας πουθενά"
![Το μήνυμα του Γιαννακόπουλου με τραγούδι της Πέγκυς Ζήνα: "Ναν, δεν θα πας πουθενά"](https://www.sport24.gr/img/3792/10308096/724000/we480/480/dpg.jpg)
Ο Δημήτρης Γιαννακόπουλος με story του στο Instagram θέλησε να στείλει το δικό του μήνυμα σχετικά με το μέλλον του Κέντρικ Ναν στον Παναθηναϊκό AKTOR.
Ο Δημήτρης Γιαννακόπουλος έστειλε το δικό του μήνυμα σχετικά με το μέλλον του Κέντρικ Ναν. Ο ισχυρός άνδρας του Παναθηναϊκού AKTOR ανέβασε story στο Instagram, όπου τραγουδούσε το "Πουθενά" της Πέγκυς Ζήνα.
Ο Γιαννακόπουλος έκανε μία ελαφρά παραλλαγή του κομματιού και τραγούδησε, χαμογελώντας προς την κάμερα: "Ναν, Ναν, Ναν, δεν θα πας πουθενά".