ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Τα δάκρυα του Γρηγόρη Παπαβασιλείου για τη νίκη του Παναθηναϊκού

Ο τηλεοπτικός φακός συνέλαβε τον τιμ μάνατζερ του Παναθηναϊκού, Γρηγόρη Παπαβασιλείου να είναι δακρυσμένος για τη νίκη του τριφυλλιού επί της ΑΕΚ, αλλά και της γενικότερης κατάστασης που επικρατεί στην ομάδα.

Ο Παναθηναϊκός, παρότι βρέθηκε 2-0 πίσω στο σκορ, έκανε μεγάλη ανατροπή στο δεύτερο ημίχρονο και επικράτησε 3-2 της ΑΕΚ για τη 10η αγωνιστική της Super League. Οι παίκτες του Τριφυλλιού έδειξαν τεράστια ψυχικά αποθέματα και πήραν μία τεράστια νίκη που τους επαναφέρει σε τροχιά playoffs.

Η ένταση ήταν μεγάλη, ειδικά στα τελευταία λεπτά του αγώνα, με τον τηλεοπτικό φακό να "συλλαμβάνει" τον τιμ μάνατζερ του Παναθηναϊκού, Γρηγόρη Παπαβασιλείου να είναι δακρυσμένος, απόρροια της νίκης των πρασίνων, αλλά και της γενικότερης κατάστασης που επικρατεί στην ομάδα τα τελευταία χρόνια.