ATHENS KALLITHEA

Ατρόμητος-Καλλιθέα 1-0

Βούζας

Ο Ατρόμητος ήταν ο νικητής στην φιλική αναμέτρηση κόντρα στην Καλλιθέα καθώς επικράτησε με 1-0

Το γκολ της νίκης για την ομάδα του Περιστερίου πέτυχε με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι ο Γιάννης Καραλής στο 80', ενώ πέντε λεπτά αργότερα (75') ο υπό δοκιμή Ντομινίκ Βάσι είχε σουτ στο δοκάρι.
Ο Ατρόμητος παρατάχθηκε με τους Ανδρούτσο, Σκόνδρα Γ., Σκόνδρα Α., Κατεμή, Αποστολόπουλο, Καμινιώτη (35' λ.τ. Ζουμπουλάκη), Κόρμπο, Σούφλα, Τρέχο, Νικολόπουλο, Βάσι. Έπαιξαν στην επανάληψη οι: Καραγκιολίδης, Μελισσάς, Σουλελές, Παπαγεωργίου, Καραλής, Μασάρα.

Η Καλλιθέα ξεκίνησε με τους Παπαδόπουλο, Καραχάλιο, Πλατέλα, Σύρο, Παραρά, Γεωργίου, Σαρμιέντο, Δημήτρη, Καραδήμο, Γιάβρουσιτς, Καζάτζη. Στο δεύτερο μέρος αγωνίστηκαν οι Αθανασόπουλος, Κωνσταντόπουλος, Κισκαμπάνης, Μουσταφίδης, Μαρκόφσκι, Μαρκομιχάλης, Κουτρουμπής, Μουρουκάκης.