ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Πανιώνιος-Παναιγιάλειος 1-1

Ισόπαλος με 1-1 αναδείχθηκε ο Πανιώνιος κόντρα στον Παναιγιάλειο σε φιλική αναμέτρηση στη Νέα Σμύρνη. Δοκίμασε τον Αιγύπτιο επιθετικό Ελ Γκαμπάς ο Νίκος Παντέλης.

Ισόπαλοι με 1-1 αναδείχθηκαν Πανιώνιος και Παναιγιάλειος το απόγευμα του Σαββάτου (10/8) σε φιλική αναμέτρηση στο Στάδιο της Νέας Σμύρνης.

Η ομάδα του Νίκου Παντέλη ήταν καλύτερη σε όλη τη διάρκεια του αγώνα δείχνοντας καλά στοιχεία, ωστόσο δεν κατάφερε να πάρει τη νίκη.

Ο Πανιώνιος άνοιξε το σκορ στο πρώτο ημίχρονο με τον Κούρο μετά από σέντρα του Ντούνη, με την ομάδα του Αιγίου να ισοφαρίζει με τον Ραχίμ.

Ο Πανιώνιος είχε και δοκάρι στην αναμέτρηση σε απευθείας εκτέλεση φάουλ του Λάσνικ, ενώ στο δεύτερο ημίχρονο δοκιμάστηκε από τον Νίκο Παντέλη ο Αιγύπτιος επιθετικός Ελ Γκαμπάς.

Πανιώνιος: Γιαννακόπουλος, Κούρντι, Κούρος, Αυλωνίτης, Λαμπρόπουλος, Παναγιωτούδης, Μητρόπουλος, Κολοβός, Ντούνης, Μενδρινός, Μαρουκάκης.

Αγωνίστηκαν και οι: Γιαννακόπουλος, Λιόλιος, Καλτσάς, Κουλουχέρης, Πάνος, Παντίδος, Μαρουκάκης, Λάσνικ, Ελ Γκαμπάς.