ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ

Μιλόγεβιτς: "Συγχαρητήρια στους παίκτες μου"

Ο Μιλόγεβιτς έμεινε ευχαριστημένος από την προσπάθεια των παικτών του παρά την ήττα από τον Παναθηναϊκό και στάθηκε στις φάσεις που σπατάλησε η ομάδα του για να φτάσει στην ισοφάριση.

Αναλυτικά όσα δήλωσε ο Σέρβος τεχνικός του Πανιωνίου στην κάμερα της NOVA μετά το τέλος της αναμέτρησης στη Λεωφόρο και την ήττα με σκορ 1-0 από τον Παναθηναϊκό:

"Είχαμε πρόβλημα στο πρώτο ημίχρονο, όταν δεν κάναμε αυτά που είχαμε πει. Οι γραμμές μας δεν ήταν κοντά. Ξέραμε επίσης από που θα έχουμε απειλές από τον αντίπαλο, όμως δεχθήκαμε το γκολ.

Στο δεύτερο ημίχρονο πιέσαμε και θέλω να δώσω συγχαρητήρια στα παιδιά για την προσπάθειά τους. Δεχθήκαμε γκολ από μία φάση του αντιπάλου, εμείς είχαμε κάποιες φάσεις για να ισοφαρίσουμε όμως δεν τα καταφέραμε. Έτσι είναι το ποδόσφαιρο".

Photo credits: EUROKINISSI