Η παρακάμερα της αναμέτρησης με τον Αστέρα

ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ / ΟΣΦΠ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ
ΣΟΥΠΕΡΛΙΓΚΑ / ΟΣΦΠ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ EUROKINISSI SPORTS

Δείτε τα πλάνα του Olympiacos TV με όσα συνέβησαν στο περιθώριο της αναμέτρησης του Ολυμπιακού με Αστέρα στο "Γεώργιος Καραϊσκάκης".

Το ημίχρονο στο Φάληρο έκλεισε με τους Αρκάδες μπροστά στο σκορ, ωστόσο στην επανάληψη οι Πειραιώτες με τέρματα των Φορτούνη και Μαρίν ανέτρεψαν την κατάσταση, κερδίζοντας με το τελικό 2-1.

Δείτε όσα κατέγραψε η κάμερα του Olympiacos TV στο περιθώριο της αναμέτρησης με τον Αστέρα. Οι ευχές των φίλων του Ολυμπιακού για τη νέα χρονιά, η βόλτα από το Red Store και το τμήμα έκδοσης καρτών φιλάθλου, το ζέσταμα των "ερυθρολεύκων", το κλίμα στις κερκίδες πριν και κατά την διάρκεια του αγώνα, την είσοδο των παικτών στα αποδυτήρια, την έξοδο στον αγωνιστικό χώρο, τις αντιδράσεις των οπαδών στην εξέλιξη των φάσεων και το ξέσπασμα για το νικητήριο στο 3ο λεπτό των καθυστερήσεων.