FOOTBALL LEAGUE

Το βίντεο της διακοπής και της έντασης στο ΟΦΗ - Απόλλων Σμύρνης

FOOTBALL LEAGUE / ΟΦΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ (ΣΤΑΦΑΝΟΣ ΡΑΠΑΝΗΣ / Eurokinissi Sports)
Παπαδόπουλος EUROKINISSI SPORTS

Ο καταλογισμός του πέναλτι με το οποίο ο Απόλλων Σμύρνης ισοφάρισε σε 1-1 τον ΟΦΗ προκάλεσε την έκρηξη των γηπεδούχων. Δείτε τα λεπτά της διακοπής και της έντασης στο "Γεντί Κουλέ". (VIDEOS).

Η αναμέτρηση του ΟΦΗ με τον Απόλλωνα Σμύρνης για την 28η αγωνιστική της Stoiximan.gr Football League δεν ανέδειξε νικητή, αφού οι δύο ομάδες έμειναν στο 1-1 στο "Γεντί Κουλέ". Η "Ελαφρά Ταξιαρχία" ισοφάρισε με πέναλτι που κέρδισε ο Αλμπάνης και εκτέλεσε εύστοχα ο Σιατραβάνης στο 84'.

FOOTBALL LEAGUE / ΟΦΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ (ΣΤΑΦΑΝΟΣ ΡΑΠΑΝΗΣ / Eurokinissi Sports) EUROKINISSI SPORTS

Ο διαιτητής Γιάννης Παπαδόπουλος ξεγελάστηκε, υπέδειξε την εσχάτη των ποινών και οι γηπεδούχοι ξεσηκώθηκαν. Το ματς διεκόπη για περισσότερα από πέντε λεπτά ενώ κρατήθηκαν δέκα λεπτά καθυστερήσεων. Δείτε όσα συνέβησαν...

Photo Credits: Eurokinissi