ΔΙΕΘΝΗ

Ανασκόπηση 24 χωρών

Ανασκόπηση 24 χωρών

Η Ρόσενμποργκ κατέκτησε το πρωτάθλημα στη Νορβηγία, η Φλόρα Τάλιν στην Εσθονία και η Σεϊνέγιοκι στην Φινλανδία. Πρώτη ήττα για Ντίναμο Ζάγκρεμπ στην Κροατία έπειτα από 50 ματς! Ανασκόπηση 24 χωρών... (videos)

Το πρωτάθλημα στην Φινλανδία ολοκληρώθηκε, με την Σεϊνέγιοκι να κατακτά σε ένα συγκλονιστικό φινάλε τον πρώτο τίτλο της ιστορίας της.

Η Ρόσενμποργκ (Ρούσενμποργκ) αναδείχθηκε πρωταθλήτρια Νορβηγίας μετά από 5 χρόνια και για 23η φορά στη ιστορία της , ενώ δεύτερη σε κατακτήσεις είναι η Φρέντικσταντ με 9.

Ανάδειξη πρωταθλητή είχαμε και στην Εσθονία, με την Φλόρα Τάλιν να κατακτά τον τίτλο για έπειτα από 4 χρόνια, ενώ έφτασε τα 10 τρόπαια, έτσι είναι ξανά μόνη πρώτη στις κατακτήσεις, αφού η Λεβάντια Τάλιν που είχε πάρει τα 2 τελευταία έχει 9.

Ο Ερυθρός Αστέρας αύξησε την διαφορά από την Παρτίζαν στους 16 βαθμούς, ενώ στην Κροατία η αντίπαλος του Ολυμπιακού στο Champions League, Ντίναμο Ζάγκρεμπ, έχασε με 1-2 στην έδρα της Ριέκα (με ανατροπή στο 91') και υπέστη την πρώτη της ήττα στο πρωτάθλημα έπειτα από 50 σερί αγωνιστικές που πάντα έπαιρνε έστω έναν βαθμό!

Τελευταία της ήττα ήταν τον Μάιο του 2014 στην έδρα της Ίστρα, ενώ παραμένει αήττητη στην έδρα της από τον Ιούλιο του 2010.

Γενικά στοιχεία

Το Sport24.gr σας παρουσιάζει κάθε Δευτέρα ανασκόπηση από 24 πρωταθλήματα στο υπόλοιπο της Ευρώπης, δηλαδή εκτός των 11 που καλύπτονται άμεσα με ξεχωριστές αναλυτικές ανασκοπήσεις.

Αυτές οι 24 χώρες είναι... Δανία, Ρωσία, Ουκρανία, Αυστρία, Ελβετία, Σερβία, Κροατία, Ρουμανία, Τσεχία, Εσθονία, Πολωνία, Ουγγαρία, Σλοβενία, Σλοβακία, Λιθουανία, Λετονία, Βουλγαρία, Βοσνία, Ιρλανδία, Ουαλία, Ισραήλ, Νορβηγία, Σουηδία και Φινλανδία.

 

Αναλυτικά αποτελέσματα και βαθμολογίες:

 

Ρωσία (Premier Liga) - 13η αγωνιστική

 

Ούφα - Κρίλια Σοβέτοβ 1-0

Ουράλ - Άμκαρ Περμ 3-1

Μορντόβια - Κουμπάν Κρασνοντάρ 1-1

Ζενίτ - Ανζί 5-1

Ντινάμο Μόσχας - Σπαρτάκ Μόσχας 2-3

Κρασνοντάρ - Ρουμπίν Καζάν 2-1

Τέρεκ Γκρόσνι - ΤΣΣΚΑ Μόσχας 0-0

Λοκομοτίβ Μόσχας - Ροστόβ (ΔΕΥΤΕΡΑ)

 

Η βαθμολογία

 

1. ΤΣΣΚΑ Μόσχας 33

2. Λοκομοτίβ Μόσχας 27

3. Ζενίτ 25

 

*Κάντε κλικ ΕΔΩ για υπερ-αναλυτική βαθμολογία (επιλέγοντας Ρωσία & 1η κατηγορία)

 

Ζενίτ - Ανζί 5-1

 

Ουκρανία (Premier-Liga) - 11η αγωνιστική

 

*δεν διεξήχθη αγωνιστική αυτό το ΣΚ

 

Ντινάμο Κιέβου - Σαχτάρ Ντόνετσκ 0-3

Σταλ - Ντνιπρό 0-6

Ολιμπίκ Ντόνετσκ - Μεταλίστ Χάρκιβ 3-0

Τσερνομόρετς - Μεταλούργκ Ζαπορίζια 5-2

Ολεκσαντρίγια - Βόλιν 3-1

Καρπάτι - Βόρκσλα 1-3

Σόρια - Χοβέρλα 2-1

 

Η βαθμολογία

 

1. Σαχτάρ (Σαχτιόρ) 28

2. Ντινάμο Κιέβου 28

3. Ντνιπρό 23

 

*Κάντε κλικ ΕΔΩ για υπερ-αναλυτική βαθμολογία (επιλέγοντας Ουκρανία & 1η κατηγορία)

 

Σερβία (SuperLiga) - 15η αγωνιστική

 

Τσουκαρίτσκι - Σπαρτάκ Ζλάτιμπορ 3-0

OFK Βελιγραδίου - Μέταλατς 1-0

Ραντνίτσκι Nis - Ραντ 1-0

Ερυθρός Αστέρας - Μπόρατς Τσατσάκ 4-2

Ράντνικ - Νόβι Πάζαρ 2-0

Γιάβορ Ιβάνιτσα - Γιαγκόντινα  1-1

Βοζντόβατς - Βοϊβοντίνα 0-0

Μλάντοστ - Παρτίζαν 2-2

 

Η τελική βαθμολογία

 

1. Ερυθρός Αστέρας 41

2. Μπόρατς Τσατσάκ 27

3. Παρτίζαν 25

 

*Κάντε κλικ ΕΔΩ για υπερ-αναλυτική βαθμολογία (επιλέγοντας Σερβία & 1η κατηγορία)

 

Ερυθρός Αστέρας - Μπόρατς Τσατσάκ 4-2

 

Κροατία (1. HNL) - 14η αγωνιστική

 

Όσιεκ - Σλάβεν Μπέλουπο 0-0

Ίντερ Ζάπρεσιτς - Ίστρα 3-0

Χάιντουκ Σπλιτ - Λοκομοτίβα Ζάγκρεμπ 2-1

Ριέκα - Ντίναμο Ζάγκρεμπ 2-1

ΝΚ Ζάγκρεμπ - RΝΚ Σπλιτ 1-2

 

Η βαθμολογία

 

1. Χάιντουκ Σπλιτ 29

2. Ριέκα 28

3. Ντίναμο Ζάγκρεμπ 27

 

*Κάντε κλικ ΕΔΩ για υπερ-αναλυτική βαθμολογία (επιλέγοντας Κροατία & 1η κατηγορία)

 

Ριέκα - Ντίναμο Ζάγκρεμπ 2-1

 

Βοσνία (Premijer Liga) - 13η αγωνιστική

 

Μλάντοστ - Σαράγεβο 2-1

Βίτεζ - Ρούνταρ 3-1

Ολίμπικ Σαράγεβο - Ντρίνα 4-0

Ράντνικ - Σλαβίγια Ιτότσνο 2-1

Σλόμποντα - Τράβνικ 2-0

Βέλεζ Μόσταρ - Ζρίνσκι 0-1

Μπόρατς Μπάνια Λούκα - Σιρόκι 0-2

Ζελιέζνιτσαρ - Τσέλικ 4-0

 

Η βαθμολογία

 

1. Σλόμποντα 28

2. Ζρίνσκι 27

3. Σιρόκι 25

4. Ράντνικ 25

 

*Κάντε κλικ ΕΔΩ για υπερ-αναλυτική βαθμολογία (επιλέγοντας Βοσνία & 1η κατηγορία)

 

Ρουμανία (Liga I) - 15η αγωνιστική

 

Ιάσι - Κονκόρντια 0-1

Πόλι Τιμισοάρα - Κλουζ 1-2

Βολουντάρι - Πετρόλουλ Πλοϊέστι 1-0

Τάργκου-Μούρες - Άστρα Τζούρτζου 3-1

Ουνιβερσιτατέα Κραϊόβα - Ντινάμο Βουκουρεστίου 3-0

Στεάουα Βουκουρεστίου - Παντούρι 1-1

Βιτόρουλ Κοστάντσα - Μποτοσάνι (ΔΕΥΤΕΡΑ)

 

Η βαθμολογία

 

1. Άστρα Τζούρτζου 30

2. Στεάουα Βουκουρεστίου 27

3. Παντούρι 27

 

*Κάντε κλικ ΕΔΩ για υπερ-αναλυτική βαθμολογία (επιλέγοντας Ρουμανία & 1η κατηγορία)

 

Στεάουα Βουκουρεστίου - Παντούρι 1-1

 

Πολωνία (Ekstraklasa) - 13η αγωνιστική

 

Ρουχ Χορζόβ - Σλασκ Βρότσλαβ 1-0

Γιαγκελόνια - Βίσλα Κρακοβίας 1-4

Κρακόβια Κρακοβίας - Πόγκον 4-1

Πιαστ - Κορόνα 0-1

Ζαγκλέμπιε - Γκόρνικ Λέσνα 0-0

Νιετσιέσα - Λέγκια Γκντανσκ 0-1

Λέγκια Βαρσοβίας - Λεχ Πόζναν 0-1

Γκόρνικ Ζάμπρζε - Ποντμπεσκίτζιε (ΔΕΥΤΕΡΑ)

 

Η βαθμολογία

 

1. Πιαστ 28

2. Πόγκον 22

3. Κρακόβια Κρακοβίας 21

 

*Κάντε κλικ ΕΔΩ για υπερ-αναλυτική βαθμολογία (επιλέγοντας Πολωνία & 1η κατηγορία)

 

Ελβετία (Super League) - 13η αγωνιστική

 

Λουκέρνη - Φάντουτς 1-1

Ζυρίχη - Ζανκτ Γκάλεν 2-2

Σιόν - Γκρασχόπερς 3-2

Τουν - Λουγκάνο 2-1

Βασιλεία - Γιουνγκ Μπόις 1-0

 

Η βαθμολογία

 

1. Βασιλεία 34

2. Γκρασχόπερς 24

3. Γιούνγκ Μπόις 22

 

*Κάντε κλικ ΕΔΩ για υπερ-αναλυτική βαθμολογία (επιλέγοντας Ελβετία & 1η κατηγορία)

 

Βασιλεία - Γιουνγκ Μπόις 1-0

 

Αυστρία (Bundesliga) - 13η αγωνιστική

 

Μάτερσμπουργκ - Άλταχ 2-1

Ζάλτσμπουργκ - Ριντ 2-1

Στουρμ Γκρατς - Βόλφσμπεργκερ 2-0

Αντμίρα Βάκερ - Γκρέντιγκ 0-0

Ράπιντ Βιέννης - Αούστρια Βιέννης 1-2

 

Η βαθμολογία

 

1. Ζάλτσμπουργκ 27

2. Αούστρια Βιέννης 27

3. Ράπιντ Βιέννης 22

 

*Κάντε κλικ ΕΔΩ για υπερ-αναλυτική βαθμολογία (επιλέγοντας Αυστρία & 1η κατηγορία)

 

Ράπιντ Βιέννης - Αούστρια Βιέννης 1-2

 

Δανία (Superligaen) - 13η αγωνιστική

 

Χόμπρο - Όρχους 3-1

Βίμποργκ - Έσμπιεργκ 4-2

Νόρτζελαντ - Όλμποργκ 3-0

Σεντερίσκε - Κοπεγχάγη 1-2

Μπρέντμπι - Μίντιλαντ 2-1

Ράντερς - Οντένσε (ΔΕΥΤΕΡΑ)

 

Η βαθμολογία

 

1. Κοπεγχάγη 27

2. Μίντιλαντ 27

3. Σεντερίσκε 21

 

*Κάντε κλικ ΕΔΩ για υπερ-αναλυτική βαθμολογία (επιλέγοντας Δανία & 1η κατηγορία)

 

Βουλγαρία ("A" Liga) - 13η αγωνιστική

 

Μπότεφ Πλόβντιφ - Πίριν 1-0

Λίτεξ Λόβετς - Λοκομοτίβ Πλόβντιφ 0-0

Λέβσκι Σόφιας - Τσέρνο Μόρε Βάρνα 1-0

Λουντογκόρετς - Μοντάνα 2-0

Μπερόε - Σλάβια Σόφιας (ΔΕΥΤΕΡΑ)

 

Η βαθμολογία

 

1. Λέβσκι Σόφιας 25

2. Λουντογκόρετς 24

3. Λίτεξ Λόβετς 23

 

*Κάντε κλικ ΕΔΩ για υπερ-αναλυτική βαθμολογία (επιλέγοντας Βουλγαρία & 1η κατηγορία)

 

Σλοβακία (First Football League) - 14η αγωνιστική

 

Σπάρτακ Τρνάβα - Ρουζομπέροκ 2-1

Τρέντσιν - Ζλάτε Μοράβτσε 4-1

Ζέμπλιν - Ποντμπρεζόβα 2-0

Σλόβαν Μπρατισλάβα - Ντουνάσκα Στρέντα 1-0

Σκαλίτσα - Σενίτσα 0-3

Ζίλινα - Σπάρτακ Μιγιάβα 3-0

 

Η βαθμολογία

 

1. Τρέντσιν 35

2. Σλόβαν Μπρατισλάβα 30

3. Ζίλινα 27

 

*Κάντε κλικ ΕΔΩ για υπερ-αναλυτική βαθμολογία (επιλέγοντας Σλοβακία & 1η κατηγορία)

 

Σλοβενία (Prva Liga) - 15η αγωνιστική

 

Ρούνταρ - Κόπερ 1-0

Ζαβρτς - Τσέλιε 0-1

Ολίμπια Λιουμπλιάνα - Μάριμπορ (αναβολή)

Κρκα - Κρσκο 2-0

Γκόριτσα - Ντομζάλε 0-1

 

Η βαθμολογία

 

1. Ολίμπια Λιουμπλιάνα 32

2. Ντομζάλε 28

3. Γκόριτσα 28 (14 ματς)

 

*Κάντε κλικ ΕΔΩ για υπερ-αναλυτική βαθμολογία (επιλέγοντας Σλοβενία & 1η κατηγορία)

 

Ουγγαρία (NB 1) - 13η αγωνιστική

 

Φέρεντς Πούσκας FA - Ντεμπρετσένι 1-1

Μπεκεστσάμπα - Πάκσι 2-3

ΜΤΚ Βουδαπέστης - Χόνβεντ 2-1

Σομπατέλι - Βίντεοτον 1-0

Ντιοσγκιόρι - Φερεντσβάρος 0-2

Ούιπεστ - Βάσας 2-0

 

Η βαθμολογία

 

1. Φερεντσβάρος 37

2. Πάκσι 22

3. ΜΤΚ Βουδαπέστης 22

 

*Κάντε κλικ ΕΔΩ για υπερ-αναλυτική βαθμολογία (επιλέγοντας Ουγγαρία & 1η κατηγορία)

 

Τσεχία (Gambrinus Liga) - 11η αγωνιστική

 

Σλάβια Πράγας - Σίγκμα Όλομουτς 0-2

Ζλιν - Τεπλίτσε 1-2

Μλάντα Μπόλεσλαβ - Σλοβάκο 4-1

Μπάνικ Οστράβα - Πρίμπραμ 0-2

Γιάμπλονετς - Ντούκλα Πράγας 3-3

Ζμπρογιόβκα - Βικτόρια Πλζεν 1-0

Βισοτσίνα - Σλόβαν Λίμπερετς 1-1

Σπάρτα Πράγας - Μποέμιανς 3-0

 

Η βαθμολογία

 

1. Σπάρτα Πράγας 26

2. Βικτόρια Πλζεν 23

3. Μλάντα Μπόλεσλαβ 21

 

*Κάντε κλικ ΕΔΩ για υπερ-αναλυτική βαθμολογία (επιλέγοντας Τσεχία & 1η κατηγορία)

 

Ισραήλ (Ligat Ha'al) - 8η αγωνιστική

 

Μπέι Σαχνίν - Μακάμπι Νετάνια 0-0

Μακάμπι Πετάχ Τίκβα - Χαπόελ Ραανανά 0-2

Χαπόελ Κφαρ Σαμπά - Χαπόελ Χάιφα 2-2

Μπνέι Γεχούντα - Χαπόελ Ιρόνι Κιριάτ Σμόνα 2-2

Μακάμπι Χάιφα - Χαπόελ Άκο 4-0

Χαπόελ Μπιρ Σεβά - Χαπόελ Τελ-Αβίβ 3-1

Μακαμπί Τελ-Αβίβ - Μπεϊτάρ Ιερουσαλήμ (ΔΕΥΤΕΡΑ)

 

Η βαθμολογία

 

1. Μακαμπί Τελ-Αβίβ 16 (7 ματς)

2. Χαπόελ Μπιρ Σεβά 16

3. Χαπόελ Ραανανά 14

 

*Κάντε κλικ ΕΔΩ για υπερ-αναλυτική βαθμολογία (επιλέγοντας Ισραήλ & 1η κατηγορία)

 

Ουαλία (Welsh Premier League) - 12η αγωνιστική

 

Ριλ - Έρμπας 1-0

Άμπεριστγουιθ Τάουν - The New Saints 0-4

Χέιβερφορντγουεστ Κάουντι - Μπάλα Τάουν 0-2

Λάντουντνο - Κάρμαρθεν 1-2

Νιούταουν - Μπάνγκορ Σίτι 0-3

Πορτ Τάλμπορτ Τάουν - Κόνας Κουέι 0-4

 

Η βαθμολογία

 

1. The New Saints 28

2. Μπάλα Τάουν 23

 

*Κάντε κλικ ΕΔΩ για υπερ-αναλυτική βαθμολογία (επιλέγοντας Ουαλία & 1η κατηγορία)

 

Λιθουανία (A Lyga) - 32η αγωνιστική

 

Σιαουλιάι - Κρουόα (αναβολή)

Σπίρις Κάουνας - Ατλάντας Κλαϊπέντα 1-1

Ουτένις - Τρακάι 1-1

Γκρανίτας - Σουντούβα 1-8

Ζάλγκιρις Βίλνιους - Στούμπρας (ΔΕΥΤΕΡΑ)

 

Η βαθμολογία

 

1. Ζάλγκρις Βίλνιους 79 (31 ματς)

2. Τρακάι 72 (31 ματς)

 

*Κάντε κλικ ΕΔΩ για υπερ-αναλυτική βαθμολογία (επιλέγοντας Λιθουανία & 1η κατηγορία)

 

Εσθονία (Meistriliiga) - 34η αγωνιστική

 

Τάρτου - Κάλεβ 1-4

Νέμε Κάλιου - Τρανς Νάρβα 1-1

Λεβάντα Τάλιν - Πέρνου 0-0

Βιλιάντι - Πάιντε 2-3

Ίνφορετ - Φλόρα Τάλιν 0-1

 

Η βαθμολογία

 

1. Φλόρα Τάλιν 81 (CHAMPION)

2. Λεβάντα Τάλιν 73

3. Νέμε Κάλιου 67

 

*Κάντε κλικ ΕΔΩ για υπερ-αναλυτική βαθμολογία (επιλέγοντας Εσθονία & 1η κατηγορία)

 

Ιρλανδία (League of Ireland) - 32η αγωνιστική

 

Κορκ Σίτι - Ντάνταλκ 2-2

Ντέρι Σίτι - Μποέμιανς 2-3

Ντροχέντα - Λόνγκφορντ 0-3

Σεντ Πάτρικς - Σλίγκο Ρόβερς 0-2

Λάιμερικ - Σάμροκ Ρόβερς 0-2

Μπρέι - Γκάλγουεϊ 1-1

 

Η βαθμολογία

 

1. Ντάνταλκ 75 (CHAMPION)

2. Κορκ Σίτι 64

3. Σάμροκ Ρόβερς 62

 

*Κάντε κλικ ΕΔΩ για υπερ-αναλυτική βαθμολογία (επιλέγοντας Ιρλανδία & 1η κατηγορία)

 

Λετονία (Virsliga) - 26η αγωνιστική

 

Νταουγκάβπιλς - Σπάρτακς Γιουρμάλα 0-2

Λιεπάχα - Γκουλμπένε (η Γκουλμπένε έχει αποβληθεί)

Γελγκάβα - Μέτα 3-1

Σκόντο Ρίγα - Βέντσπιλς 0-2

 

Η βαθμολογία

 

1. Λιεπάχα 49 (22 ματς) (CHAMPION)

2. Γελγκάβα 40 (23 ματς)

 

*Κάντε κλικ ΕΔΩ για υπερ-αναλυτική βαθμολογία (επιλέγοντας Λετονία & 1η κατηγορία)

 

Σουηδία (Allsvenskan) - 29η αγωνιστική

 

Φάλκενμπεργκ - Γιόγκαρντε 0-2

Χάμαρμπι - Μάλμε 0-1

Σούντσβαλ - Χέλσινγκμποργκ 2-1

Χέκεν - Έλφσμποργκ 5-2

Νόρκεπινγκ - Χάλμσταντ 3-1

Κάλμαρ - Γκέφλε (ΔΕΥΤΕΡΑ)

Ατβίνταμπεργκ - Έρεμπρο

ΑΪΚ Στοκχόλμης - Γκέτεμποργκ

 

Η βαθμολογία

 

1. Νόρκεπινγκ 63

2. ΑΪΚ Στοκχόλμης 60

3. Γκέτεμποργκ 59

 

*Κάντε κλικ ΕΔΩ για υπερ-αναλυτική βαθμολογία (επιλέγοντας Σουηδία & 1η κατηγορία)

 

Νορβηγία (Tippeligaen) - 28η αγωνιστική

 

Σταρτ - Μιένταλεν 1-1

Σαρπσμποργκ - Τρόμσε 1-0

Χάουγκεσουντ - Βαλερένγκα 0-1

Όλεσουντ - Μόλντε 1-2

Μπόντε-Γκλιμτ - Λίλεστρεμ 0-3

Οντς - Σάντεφιορντ 4-3

Στρέμσγκοντσετ - Ρόσενμποργκ 3-3

Βίκινγκ - Στάμπαεκ 2-1

 

Η βαθμολογία

 

1. Ρόσενμποργκ 63 (CHAMPION)

2. Στρέμσγκοντσετ 53

3. Στάμπαεκ 53

 

*Κάντε κλικ ΕΔΩ για υπερ-αναλυτική βαθμολογία (επιλέγοντας Νορβηγία & 1η κατηγορία)

 

Στρέμσγκοντσετ - Ρόσενμποργκ 3-3

 

Φινλανδία (Veikkausliiga) - 33η αγωνιστική

 

Κότκαν - Τάμπερε Ίλβες 1-2

Μάριεχαμν - Βάασαν 2-0

HIFK Ελσίνκι - Ίντερ Τούρκου 2-0

Κουόπιο - HJK Ελσίνκι 0-1

Σεϊνέγιοκι - Γιάρο 2-0

Λάχτι - Ροβάνιεμι 1-4

 

Η τελική βαθμολογία

 

1. Σεϊνέγιοκι 60 (CHAMPION)

2. Ροβάνιεμι 59

3. HJK Ελσίνκι 58

 

*Κάντε κλικ ΕΔΩ για υπερ-αναλυτική βαθμολογία (επιλέγοντας Φινλανδία & 1η κατηγορία)

SHARE:

BEST OF NETWORK

ΠΛΑΤΕΙΑ ΑΤΤΙΚΗΣ

Εν ψυχρώ εκτέλεση άντρα με πυροβολισμό στο κεφάλι

Νεκρός βρέθηκε ένας άντρας αγνώστων στοιχείων και μάλλον αλλοδαπός επί της οδού Αδμηττού στην Πλατεία Αττικής

ΚΟΥΙΖ

Πόσο καλά θυμάσαι τις ελληνικές ταινίες των '80s;

Απ' το 'Καμικάζι αγάπη μου' μέχρι το 'Κομπιούτερ του Θανάτου', αυτό το κουίζ απευθύνεται σε μυημένους κι όχι σε κωλόπαιδα.

ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΤΡΑΓΩΔΙΑ

Πήγε να βοηθήσει την γυναίκα του σε τροχαίο, παρασύρθηκε από όχημα και σκοτώθηκε

Απίστευτο δυστύχημα έγινε στο 10ο χιλιόμετρο της παλιάς Εθνικής Οδού Ιωαννίνων Ηγουμενίτσας, μεταξύ της Βιομηχανικής Περιοχής και της Κληματιάς. Πεζός που είχε σπεύσει να βοηθήσει τη γυναίκα του παρασύρθηκε από ΙΧ φορτηγάκι και σκοτώθηκε

WORKOUT

Σώμα πυγμάχου σε λίγους μήνες γίνεται;

Η προπόνηση που μεταμόρφωσε τον Miles Teller στον πρωταθλητή της ταινίας 'Bleed For This'.

ΕΠΙΘΕΣΗ ΣΤΗΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥΠΟΛΗ

Τουλάχιστον 38 οι νεκροί και 166 οι τραυματίες

Δέκα συλλήψεις για την επίθεση έξω από το στάδιο της Μπεσίκτας με παγιδευμένο αυτοκίνητο και βομβιστή-καμικάζι (pics)

 

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΤΟ SPORT24