Τι θα δούμε σε Β' και Γ' Εθνική
Τα πρωταθλήματα της Β' και της Γ' Εθνικής συνεχίζονται την Κυριακή, με τα ντέρμπι να είναι πολλά. Με νέο προπονητή στον πάγκο του ο Πανιώνιος, που αντιμετωπίζει τη Δευτέρα (30/11, 19:30) τον Χολαργό.
Με αμείωτο ενδιαφέρον θα συνεχιστεί σήμερα (29/11) η δράση σε Β' και Γ' Εθνική κατηγορία, με το πρόγραμμα πάντως να ολοκληρώνεται σε κάποιες περιπτώσεις τις επόμενες ημέρες. Όπως για παράδειγμα στον Νότιο Όμιλο της Β' Εθνικής, όπου ο Πανιώνιος -με τον Βαγγέλη Ζιάγκο στον πάγκο του- κοντράρεται με τον Χολαργό.
Το Sport24.gr συγκέντρωσε όλη τη δράση στις δύο εθνικές κατηγορίες, με τους έξι συνολικά ομίλους.
ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Κυριακή 29 Νοεμβρίου
Ζωγράφου 17.00 Φιλαθλητικός-Νίκη Αμαρουσίου (Παυλόπουλος - Φασόλης)
Παπάγου 17.00 Παπάγου-Ηράκλειο (Αναστόπουλος Α. - Κοντίλης)
Γ. Παπασιδέρης 17.00 Κορωπί-Ίκαρος Ν. Σμύρνης (Διμπινούδης - Καρδαρής)
ΔΑΚ Νίκαιας 17.00 Ιωνικός Ν.-Κρόνος Αγ. Δημητρίου (Σιώκας - Αντωνίου)
Ν.Πέρκιζας 17.00 Προμηθέας Χαλ.-Πανελευσινιακός (Αναγνώστου - Ραχιώτης)
Λίντο 13.00 Εργοτέλης-Έσπερος (Αποστολίδης - Μηλαπίδης)
Υμηττού 17.00 Αμύντας-Ένωση Ιλίου (Σκούτας -Ζακεστίδης)
Δευτέρα 30 Νοεμβρίου
Ν. Σμύρνης 19.30 Πανιώνιος-Χολαργός (Μπίκας - Τσαχάκης)
ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΣΣ Σταθμού Κατερίνης 17.00 Πιερικός Αρχέλαος-Ανατόλια (Παργιανόπουλος - Τσιαπλής)
ΔΑΚ Βόνιτσας 14.00 Αίολος Αστακού-Ευκαρπία (Κατωτικίδης - Παπανικολάου)
ΔΑΚ Αγρινίου 17.00 Αγρίνιο-Ερμής Λαγκαδά (Δαρλαμήτσος - Δημόπουλος)
ΔΑΚ Καλαμαριάς 16.00 ΕΑΚ Θεσσαλονίκης-ΑΕΛ (Ντούρας - Μελανίδης)
Παλαμά 17.00 Τιτάνες Παλαμά-Καστοριά (Λόρτος - Τζιοπάνος Ν.)
Άργους Ορεστικό 17.00 Άργος Ορ.-Πολύγυρος (Πανταζής - Τσιρτσιμάλης)
Αρναίας 17.00 Στρατώνι-Ιωνικός Ιων. (Φακίτσας - Πιτσίλκας Μ.)
Γ' ΕΘΝΙΚΗ
1ος Νότου
Σπάρτης 17.00 Σπαρτιατικός-Οίαξ Ναυπλίου (Xρηστίδης Π. - Σπυρόπουλος Σπ.)
Σχολικό ΝΦ 15.00 ΦΕΑ ΝΦ/ΝΧ-Απόλλων Σμ. (Γκαμήλη - Ουσταμπασίδης)
Ακράτας 17.00 Ακράτα-Χαρίλαος Τρικούπης (Τσάτσης - Πολυχρόνης)
Εθν. Αντίστασης 17.00 Πόλις Καλλιθέας-ΚΑΟΚ (Λουκαράκης - Κώτσου)
Π. Πεντέλης 17.00 Πεντέλη-Κεραυνός Αιγίου (Νάστος - Ρίζος)
Γλαύκου 17.00 Γλαύκος-ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας (Σπυρόπουλος Α. - Ντάνος)
1ο Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-Ίκαρος Καλλιθέας (Μαραμής - Γιακείμη)
2ος Νότου
Κυριακή 29 Νοεμβρίου
Χαλκιοπούλειο 17.00 Έσπερος Λαμίας-Τρίτων (Καρακάσης - Κωνσταντινίδου)
Κοντόπευκου 17.15 ΚΑΠ-Ηρόδοτος (Λογοθέτης - Καρπάνος)
Κω 16.00 Ιπποκράτης-Κάδμος (Στρέμπας - Χρηστίδης Ηλ.)
ΔΑΚ Νίκαιας 19.00 Άρης Ν.-Άρης Πετρούπολης (Ζιώγας - Λύρας)
Βούλας 13.00 Πρωτέας Β.-Πανναξιακός (Μαντήλας - Σταθόπουλος)
Ιλισίων 17.00 Ηλυσιακός-Σπόρτιγκ (Μαγκουνής - Τσολάκος)
Αμαρουσίου 17.00 Μαρούσι-Κύδων (Νάκας - Τσακαλογιάννης)
Τετάρτη 2 Δεκεμβρίου
Σπόρτιγκ 19.15 Σπόρτιγκ-Μαρούσι (Στρέμπας - Χρηστίδης Ηλ.)
1ος Βορρά
ΔΑΚ Κοζάνης 17.00 Διόσκουροι Κοζ.-Πρωτέας Γρ. (Δεληγιαννίδης - Αγραφιώτης)
Αγιάς 17.00 Ερμής Αγιάς-Μελίκη (Ελευθεριάδης - Παπαγεωργίου)
ΔΑΚ Ευόσμου 17.00 Αίας Ευόσμου-Σιάτιστα (Δημάδης - Ρούκας)
Μακεδονικού 17.00 Μακεδονικός-Ιωάννινα (Ταρενίδης Κ - Σαρακενίδης)
Πολυκάστρου Κ. 17.00 Εύαθλος-Αριστοτέλης Φλ. (Γαζέτας - Καρκαλέτσης)
2ος Βορρά
Γέφυρας 18.00 Γέφυρα-Ασπίς Ξ. (Πιτσίλκας Β. - Ξέρας)
ΒΑΟ 18.00 ΒΑΟ-Χαλκηδόνα (Δαμίγος - Πράτος)
Ελευθερούπολης 18.00 Ελευθερούπολη-Κομοτηνή ΜΓΣ (Παπαδόπουλος Θ. - Εκιζόγλου)
ΔΑΚ Καλαμαριάς 18.00 Αρετσού-Ορφέας Ν. Σκοπού (Κέτουλας - Δολγύρας)
Περαίας 18.00 Ζέφυρος 02-ΧΑΝΘ (Φούτζηλας - Πετανίδου)
Πολυγύρου 18.00 Γαλάτιστα-Αγ. Βαρβάρα (Σιταρίδης - Σελεβός)
ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 Κομοτηνή ΓΑΣ-Ίκαροι Σερρών (Κοϊμτζόγλου - Τζιβελεκίδου)