Davis Cup: Στο πλευρό των αδερφών Τσιτσιπά η Μπαντόσα
![Η Πάουλα Μπαντόσα στο Καλλιμάρμαρο για το Davis Cup](https://www.sport24.gr/img/5548/10181036/225000/we480/480/badosa.jpg)
Ο Στέφανος Τσιτσιπάς πήρε τη θέση του Περοβολάκη στο διπλό με τον αδερφό του, Πέτρο, και η αγαπημένη του Πάουλα Μπαντόσα βρέθηκε από το νωρίς στο Καλλιμάρμαρο για να στηρίξει την προσπάθεια της Ελλάδας στο Davis Cup.
Η Ελλάδα συνεχίζει τη μάχη με τη Σλοβακία για την πρόκριση στο Davis Cup Qualifiers του 2024, με τον κόσμο να στέκεται στο πλευρό της και την Κυριακή (17/9).
![Η Πάουλα Μπαντόσα στο SPORT24: "Όλοι μιλούν, όλοι κρίνουν, ο Στέφανος Τσιτσιπάς έχει καταπληκτική καρδιά"](https://www.sport24.gr/img/9314/10179157/946000/we360/360/ba-interview.jpg)
Το παρών φυσικά έδωσε και η Πάουλα Μπαντόσα, η οποία βρέθηκε από νωρίς το πρωί στο Καλλιμάρμαρο για να παρακολουθήσει από κοντά την προσπάθεια των αδερφών Τσιτσιπά στο διπλό του τουρνουά.