ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ

Βέλιτς: "Δεχθήκαμε γκολ από αμφισβητούμενο πέναλτι"

Ο Βέλιτς στην αναμέτρηση του Άρη με τον Λεβαδειακό
Ο Βέλιτς στην αναμέτρηση του Άρη με τον Λεβαδειακό INTIME

Ο Γιάσμινκο Βέλιτς στις δηλώσεις του μετά την ήττα του Λεβαδειακού από τον Άρη τόνισε πως η ομάδα του δέχθηκε γκολ από αμφισβητούμενο πέναλτι.

Ο Λεβαδειακός ηττήθηκε 1-0 από τον Άρη και αποκλείστηκε από το Κύπελλο Ελλάδας Novibet. Ο Γιάσμινκο Βέλιτς στις δηλώσεις του στην COSMOTE TV τόνισε πως η ομάδα του δέχθηκε γκολ από αμφισβητούμενο πέναλτι, αλλά και πως οι κίτρινοι άξιζαν τη νίκη.

Οι δηλώσεις του Βέλιτς:

το πρώτο ημίχρονο παρότι δεν κινδυνεύσαμε πολύ, δεχθήκαμε γκολ από ένα αμφισβητούμενο πέναλτι. Είχαμε δυσκολίες να ελέγξουμε το παιχνίδι μεταξύ των γραμμών. Όταν το διορθώσαμε στο δεύτερο ημίχρονο, ήταν πιο ισορροπημένο το παιχνίδι.

Ο Άρης είχε δύο δοκάρια, δίκαια κέρδισε. Μας η επιθετικότητα και οι σωστές αποφάσεις στο τελευταίο τρίτο του γηπέδου. Και τα δύσκολα παιχνίδια που έρχονται'.