MEDIA

Τηλεοπτικό πρόγραμμα: Όλες οι ποδοσφαιρικές μεταδόσεις της Τετάρτης (19/1)

Στιγμιότυπο από την αναμέτρηση της ΑΕΚ με τον ΠΑΟΚ
Στιγμιότυπο από την αναμέτρηση της ΑΕΚ με τον ΠΑΟΚ EUROKINISSI

Εκτός από το ντέρμπι Δικεφάλων στην Ελλάδα για το Κύπελλο, το αγωνιστικό πρόγραμμα της Τετάρτης (19/1) συμπεριλαμβάνει πολλές δυνατές αναμετρήσεις. Το SPORT24 σάς παρουσιάζει το αναλυτικό πρόγραμμα των τηλεοπτικών μεταδόσεων για όλες τους ποδοσφαιρικούς αγώνες σε Ελλάδα και Ευρώπη.

Το σημερινό (19/01) τηλεοπτικό πρόγραμμα είναι γεμάτο με παιχνίδια για όλα τα γούστα. Στην Ελλάδα τα βλέμματα είναι στραμμένα στο ντέρμπι Δικεφάλων, με τον ΠΑΟΚ να φιλοξενεί στην Τούμπα την ΑΕΚ στον πρώτο προημιτελικό του Κυπέλλου Ελλάδας.

Στην Ευρώπη ξεχωρίζει η εξ αναβολής αναμέτρηση της Premier League ανάμεσα στη Λέστερ και την Τότεναμ, το παιχνίδι ανάμεσα στη Ρεάλ Σοσιεδάδ και την Ατλέτικο στο πλαίσιο του Copa del Rey για τη φάση των "8", το Ίντερ - Έμπολι στους "16" του Coppa Italia, αλλά και το Βαλένθια - Σεβίλλη στη La Liga.

Στην Ολλανδία έχουμε ελληνική μονομαχία με την Τβέντε του Δημήτρη Λημνιού να αντιμετωπίζει στο Κύπελλο την Άλκμααρ των Βαγγέλη Παυλίδη και Παντελή Χατζηδιάκου.

Στην ειδική ενότητα του SPORT24 μπορείτε να δείτε όλο το τηλεοπτικό πρόγραμμα κάθε ημέρες, ενώ όλες οι αναμετρήσεις θα καλυφθούν ζωντανά από το Matchcenter.

Τετάρτη 19 Ιανουαρίου

  • 14:00 Super League 2: Κηφισιά - Ζάκυνθος **
  • 15:00 Super League 2: Αλμωπός - Νίκη Βόλου **
  • 15:00 Super League 2: Απόλλων Πόντου - Ηρακλής **
  • 15:00 Super League 2: Πιερικός - Ολυμπιακός Β' **
  • 15:00 Super League 2: Καβάλα - Τρίκαλα **
  • 15:00 Super League 2: Θεσπρωτός - ΑΕΛ **
  • 15:00 Super League 2: Αστέρας Βλαχιώτης - Καλαμάτα **
  • 15:00 Super League 2: Ηρόδοτος - Επισκοπή **
  • 15:00 Super League 2: ΑΕΚ Β' - Αιγάλεω / ΕΡΤ3
  • 15:00 Super League 2: Παναθηναϊκός Β- ΟΦΙ **
  • 15:00 Super League Interwetten: Βόλος - Απόλλων Σμύρνης / COSMOTE SPORT1HD
  • 15:00 Κύπελλο Ελλάδας: Παναιτωλικός - Ολυμπιακός / COSMOTE SPORT2HD
  • 16:00 Super Lig: Ρίζεσπορ - Αντάλιασπορ **
  • 16:00 Super Lig: Γκέζτεπε - Σίβασπορ **
  • 16:00 Super Lig: Καϊσέρισπορ - Μπασάκσεχιρ **
  • 17:00 Κύπελλο Ελλάδας: Παναθηναϊκός - Αναγέννηση Καρδίτσας / COSMOTE SPORT3HD
  • 18:30 Coppa Italia: Σασουόλο - Κάλιαρι / Novasports 2HD
  • 19:00 Κύπελλο Ελλάδας: ΠΑΟΚ - ΑΕΚ / COSMOTE SPORT1HD
  • 19:00 Super Lig: Τράμπζονσπορ - Γκιρενούσπορ **
  • 19:00 Super Lig: Φενέρμπαχτσε - Αλτάι **
  • 19:30 Κύπελλο Γερμανίας: Λειψία - Χάνσα Ροστόκ / Novasports 6HD
  • 20:00 La Liga: Θέλτα - Οσασούνα / Novasports 1HD
  • 20:00 Ligue 1: Κλερμόν - Στρασμπούρ **
  • 20:00 Ligue 1: Λιλ - Λοριάν / Novasports Start
  • 20:00 Ligue 1: Μονπελιέ - Τρουά **
  • 21:00 Copa Africa: Γουινέα Μπισάου - Νιγηρία **
  • 21:00 Copa Africa: Αίγυπτος - Σουδάν **
  • 21:30 Premier League: Λέστερ - Τότεναμ / COSMOTE SPORT2HD
  • 21:45 Κύπελλο Γερμανίας: Χέρτα - Ουνιόν Βερολίνου / Novasports 3HD
  • 22:00 Premier League: Μπρέντφορντ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ / COSMOTE SPORT7HD
  • 22:00 Copa del Rey: Ρεάλ Σοσιεδάδ - Ατλέτικο Μαδρίτης / COSMOTE SPORT8HD
  • 22:00 Coppa Italia: Ίντερ - Έμπολι / Novasports 2HD
  • 22:00 Κύπελλο Ολλανδίας: Τβέντε - Άλκμααρ / Novasports Start
  • 22:30 La Liga: Βαλένθια - Σεβίλλη / Novasports Prime

Τα παιχνίδια με αστερίσκο (**) δεν περιλαμβάνουν τηλεοπτική κάλυψη.

TAGS MEDIA LA LIGA SUPER LEAGUE 2 LIGUE 1 PREMIER LEAGUE SUPER LEAGUE INTERWETTEN ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ COPA AFRICA
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΑΚΟΜΑ
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ