Παναθηναϊκός: Η ανάρτηση του Ιωαννίδη για τα 116 χρόνια του τριφυλλιού
![Ο Φώτης Ιωαννίδης](https://www.sport24.gr/img/6174/10247796/641000/we480/480/ioannidis.jpg)
Το στόρι του Φώτη Ιωαννίδη με αφορμή τα γενέθλια του Παναθηναϊκού και η πράσινη καρδιά στο Instagram.
Ο Παναθηναϊκός συμπλήρωσε 116 χρόνια ζωής και η πράσινη ΠΑΕ το γιορτάζει με ένα όμορφο εικαστικό. Σε αυτό κεντρική μορφή έχει ο Γιώργος Καλαφάτης, ιδρυτής του πράσινου σωματείου, αλλά και μια από τις πρώτες ομάδες.
Το ποστ του συλλόγου αναδημοσίευσε με στόρι στον λογαριασμό του στο Instagram και ο Φώτης Ιωαννίδης. Ο Έλληνας επιθετικός του τριφυλλιού πρόσθεσε πάνω από το κολάζ και μία καρδια σε πράσινο χρώμα.
![Η ανάρτηση του Φώτη Ιωαννίδη](https://www.sport24.gr/img/9237/10260305/440000/o/480/0/fotis.jpg)