ΠΑΟΚ

Ο εύστοχος Στοχ και ο ανεβασμένος ΠΑΟΚ

ΠΑΟΚ Σάλκε στιγμές INTIME SPORTS

Διαβάστε τα στατιστικά του αγώνα Σάλκε - ΠΑΟΚ που δείχνουν ξεκάθαρα την βελτίωση του ΠΑΟΚ στο δεύτερο ημίχρονο

O ΠΑΟΚ ήταν φανερά καλύτερος στο δεύτερο ημίχρονο του αγώνα με την Σάλκε και αυτό του βγήκε σε... καλό μιας και ισοφάρισε σε 1-1.

Μάλιστα τα νούμερα του ματς δείχνουν ξεκάθαρα πως ο "Δικέφαλος" εμφανίστηκε βελτιωμένος στην επανάληψη, με τις προσπάθειες για γκολ που έκανε να είναι περισσότερες σε σχέση με το πρώτο ημίχρονο ενώ "ανέβηκε" και η κατοχή της μπάλας.

Από την άλλη η Σάλκε ήταν πεσμένη βάσει των αριθμών που είχε στο πρώτο ημίχρονο... Οσον αφορά τον Μίροσλαβ Στοχ, να σημειωθεί πως ήταν 100%... εύστοχος μιας και έκανε ένα σουτ προς την εστία (δηλαδή να βρει... στόχο η μπάλα και όχι να φύγει άουτ) και μετατράπηκε σε γκολ. Και μια που μιλάμε για νούμερα, αξίζει να αναφερθεί ότι "κόπηκαν" 52.444 εισιτήρια.