ΜΠΑΓΕΡΝ

Μπάγερν: Η έξαλλη αντίδραση του Καν στο γκολ ισοφάρισης της Ντόρτμουντ στο 90+5'

Η έξαλλη αντίδραση του Όλιβερ Καν στο γκολ του Μουκοκό στο 90+5'
Η έξαλλη αντίδραση του Όλιβερ Καν στο γκολ του Μουκοκό στο 90+5' PRINT SCREEN

Ο πρόεδρος της Μπάγερν, Όλιβερ Καν, δεν πίστευε στα μάτια του στο 90+5' όταν ο Μουκοκό ισοφάρισε για την Ντόρτμουντ σε 2-2, με τον τηλεοπτικό φακό να τον απαθανατίζει να γίνεται έξαλλος και να σηκώνεται από τη θέση του φωνάζοντας.

Αν και η Μπάγερν είχε το προβάδισμα με δύο γκολ μπροστά στο σκορ, η Ντόρτμουντ βρήκε τον τρόπο να ισοφαρίσει σε 2-2 και μάλιστα το έκανε στο πέμπτο λεπτό των καθυστερήσεων.

Το γκολ που χάρισε στους Βεστφαλούς την ισοπαλία ήταν του Μουκοκό, με τον πρόεδρο της Μπάγερν που παρακολουθούσε το παιχνίδι από τα επίσημα να μην πιστεύει στα μάτια του.

Μάλιστα, ο τηλεοπτικός φακός τον απαθανάτισε να φωνάζει έξαλλος και να σηκώνεται από τη θέση του, χτυπώντας τα χέρια του στο κάγκελο.