Με Βρέντζο στην Τούμπα ο Ολυμπιακός
Ο Ολυμπιακός απάντησε στην πρόσκληση του Ιβάν Σαββίδη ενημερώνοντας ότι στον επαναληπτικό με τον ΠΑΟΚ στην Τούμπα θα παραστεί ο Διευθύνων Σύμβουλος της ΠΑΕ, Γιάννης Βρέντζος.
Ο Ιβάν Σαββίδης προσκάλεσε τον Βαγγέλη Μαρινάκη στην Τούμπα για να παρακολουθήσουν μαζί τον δεύτερο ημιτελικό κυπέλλου ανάμεσα στον ΠΑΟΚ και τον Ολυμπιακό. Το SPORT 24 σας μετέφερε άμεσα την ικανοποίηση του προέδρου του Ολυμπιακού γι' αυτή την κίνηση αλλά και την πρόθεσή του να μην παραστεί στην Τούμπα.
Ο ισχυρός άντρας των πρωταθλητών δεν θέλει να οξυνθούν ακόμα περισσότερο τα πράγματα με την παρουσία του στο γήπεδο, ειδικά από τη στιγμή που ο Σαββίδης δείχνει διάθεση για καλυτέρευση των σχέσεων. Έτσι δεν θα παραβρεθεί ο ίδιος στο γήπεδο, αλλά ο Διευθύνων Σύμβουλος της ΠΑΕ, Γιάννης Βρέντζος.