ΑΡΗΣ

Μάντζιος: "Αξίζουν συγχαρητήρια στους παίκτες μου για τον τρόπο που έπαιξαν"

Ο Άκης Μάντζιος στον πάγκο του Άρη στο ματς με την ΑΕΚ για τα playoffs της Stoiximan Super League EUROKINISSI SPORTS

Ο προπονητής του Άρη, Άκης Μάντζιος, στις δηλώσεις του μετά το φινάλε της ήττας της ομάδας του με 2-1 από την ΑΕΚ στάθηκε στα δύο πρόσωπα που παρουσίασαν οι Θεσσαλονικείς, ενώ συνεχάρη και τους παίκτες του για την απόδοσή τους.

Ο Άρης αν και πήγε με το υπέρ του 1-0 στα αποδυτήρια, εν τέλει η ΑΕΚ με δύο γκολ στο δεύτερο ημίχρονο κατάφερε να φύγει με το διπλό από το "Κλεάνθης Βικελίδης" και να ανέβει ξανά στην κορυφή της βαθμολογίας των playoffs της Stoiximan Super League.

Ο προπονητής των γηπεδούχων, Άκης Μάντζιος, μετά το τέλος της αναμέτρησης στάθηκε στα δύο πρόσωπα που παρουσίασε η ομάδα του, δίνοντας παράλληλα συγχαρητήρια στους παίκτες του για την απόδοσή τους.

Αναλυτικά οι δηλώσεις του Άκη Μάντζιου

"Νομίζω ήταν δύο ημίχρονα τα σημερινά. Στο πρώτο είχαμε ενέργεια και βρήκαμε γκολ. Αντιθέτως στο δεύτεροι έπεσε η έντασή μας, περιμέναμε ότι η ΑΕΚ θα αντιδράσει και θα μας πιέσει. Αξίζουν συγχαρητήρια στους παίκτες μου για τον τρόπο που έπαιξαν"