ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ

ΑΕΛ - Αστέρας: Τρομερή εκτέλεση φάουλ του Τσιλιανίδη για 2-1 (VIDEO)

SUPERLEAGUE / ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ - ΞΑΝΘΗ (ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ: ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΕΞΑΡΧΟΣ / EUROKINISSI) EUROKINISSI SPORTS

Ο Αστέρας μείωσε σε 2-1 με εκπληκτική εκτέλεση φάουλ του Κοσμά Τσιλιανίδη στο 43ο λεπτό της εκτός έδρας αναμέτρησης με την ΑΕΛ για τους 16 του Κυπέλλου Ελλάδας.

Η ΑΕΛ υποδέχεται τον Αστέρα - live η εξέλιξη του ματς από το Sport24.gr και ραδιοφωνικά από τον Sport24 Radio 103,3 - για το πρώτο μεταξύ των δύο ομάδων ματς στο πλαίσιο των 16 του Κυπέλλου Ελλάδας και οι "βυσσινί" πήραν προβάδισμα δύο γκολ χάρη στα τέρματα των Μίλος Ντέλετιτς και Νίκολα Ζίζιτς.

Η ομάδα της Τρίπολης μείωσε σε 2-1 με εκπληκτική εκτέλεση φάουλ του Κοσμά Τσιλιανίδη στο 43ο λεπτό του ματς του "AEL FC Arena". Δείτε το γκολ: