ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ (FOOTBALL LEAGUE, 23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
(EUROKINISSI/ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΛΛΙΑΡΑΣ)
ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ (FOOTBALL LEAGUE, 23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) (EUROKINISSI/ΘΑΝΑΣΗΣ ΚΑΛΛΙΑΡΑΣ) EUROKINISSI

Η αναμέτρηση μεταξύ του Κισσαμικού και του Πανιωνίου για τη 2η αγωνιστική του Κυπέλλου Ελλάδας διακόπηκε εξαιτίας των έντονων καιρικών φαινομένων που έπληξαν τα Χανιά.

H εξ αναβολής αναμέτρηση μεταξύ του Κισσαμικού και του Πανιωνίου για τη 2η αγωνιστική του Κυπέλλου Ελλάδας διακόπηκε στο 75ο λεπτό του αγώνα εξαιτίας των ακραίων καιρικών φαινομένων που έπληξαν τα Χανιά.

Ο διαιτητής του αγώνα, Γιώργος Φουκάκης, αμέσως μετά το γκολ απ' τον Βασίλη Μάντζη, κάλεσε τους παίκτες των δύο ομάδων και τους ζήτησε να επιστρέψουν στα αποδυτήρια έως ότου κοπάσει η έντονη βροχόπτωση.

Αξίζει να σημειωθεί πως στο σημείο της διακοπής, ο Κισσαμικός προηγείτο με 2-0 των "κυανέρυθρων". Το ματς ξεκίνησε ξανά μετά από 20 λεπτά.

Photo Credits: Eurokinissi