LA LIGA

Ο Λέο Μπαπτιστάο έχασε τρεις κλασικές, έγινε αλλαγή και ξέσπασε σε κλάματα! (VIDEO)

Ο Βραζιλιάνος φορ της Εσπανιόλ, Λέο Μπαπτιστάο, έχασε τρεις κλασικές ευκαιρίες στη νίκη (1-0) επί της Λεγανές, αποδοκιμάστηκε όταν έγινε αλλαγή και ξέσπασε σε κλάματα στον πάγκο. (VIDEO)

Το γκολ του Μπόρχα Ιγλέσιας εννιά λεπτά μετά την έναρξη της αναμέτρησης, ήταν αρκετό για να πάρει η Εσπανιόλ τη νίκη (1-0) κόντρα στη Λεγανές στο πλαίσιο της 18ης αγωνιστικής της ισπανικής Liga.

Το σκορ θα μπορούσε να είναι ευρύτερο υπέρ της ομάδας της Βαρκελώνης, αλλά ο Λέο Μπαπτιστάο σπατάλησε τρεις κλασικές ευκαιρίες. Μάλιστα, ο 26χρονος Βραζιλιάνος φορ αποδοκιμάστηκε από το κοινό των "περίκος", όταν αντικαταστάθηκε από τον Ερνάν Πέρες στο 88ο λεπτό.

Ο Νοτιοαμερικανός δεν άντεξε και ξέσπασε σε κλάματα στον πάγκο των γηπεδούχων, την ώρα που οι συμπαίκτες του προσπαθούσαν να τον ηρεμήσουν. Δείτε το video: