ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Ντουντελάνζ - Ολυμπιακός: Ο Τοροσίδης σκόραρε και ξέσπασε πριν αντικατασταθεί

Ο Ολυμπιακός άνοιξε το σκορ (0-1) στο 66ο λεπτό της εκτός έδρας αναμέτρησης με την Ντουντελάνζ με κεφαλιά του Βασίλη Τοροσίδη, ο οποίος σκόραρε στην τελευταία φάση πριν αντικατασταθεί και ξέσπασε. (VIDEO)

Ο Ολυμπιακός φιλοξενείται από την Ντουντελάνζ - live από το Sport24.gr και ραδιοφωνικά από τον Sport24 Radio 103,3 η εξέλιξη του ματς - για την τρίτη αγωνιστική της φάσης των ομίλων του Europa League και οι "ερυθρόλευκοι" άνοιξαν το σκορ στο 66ο λεπτό.

Ο Κώατας Φορτούνης εκτέλεσε κόρνερ από αροστερά, ο Βασίλης Τοροσίδης πετάχτηκε στην καρδιά της άμυνας και με κεφαλιά άνοιξε το σκορ. Ο σκόρερ μάλιστα ξέσπασε μετά το γκολ που πέτυχε, καθώς η φάση στην οποία πέτυχε το γκολ ήταν και η τελευταία του στο ματς πριν αντικατασταθεί: