CHAMPIONS LEAGUE

Μπαρτσελόνα - Γιουνάιτεντ: Γκέλα Ντε Χέα και 2-0 (VIDEO)

Ο γκολκίπερ της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ, Νταβίδ Ντε Χέα, υπέπεσε σε μια απίστευτη γκέλα, καθώς η μπάλα μετά το σουτ του Λιονέλ Μέσι έφυγε μέσα από τα χέρια του για το 2-0 υπέρ της Μπαρτσελόνα. (VIDEO)

Η Μπαρτσελόνα υποδέχεται τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - live από το Sport24.gr η εξέλιξη - για τη ρεβάνς της νίκης με 1-0 στο "Ολντ Τράφορντ" στο πλαίσιο των προημιτελικών του Champions League και οι "μπλαουγκράνα" άνοιξαν το σκορ μόλις 16 λεπτά μετά από την έναρξή της με φανταστικό γκολ του Λιονέλ Μέσι.

Το δεύτερο γκολ των γηπεδούχων δεν άργησε να έρθει, παρά μόνο τέσσερα λεπτά. Σκόρερ και πάλι ο Μέσι, αυτή τη φορά με σουτ με το δεξί εκτός περιοχής, με τον Ντε Χέα να κάνει απίστευτη γκέλα, με τη μπάλα να γλιστράει κάτω από το σώμα του και να καταλήγει στα δίχτυα! Δείτε το λάθος του Ισπανού: