Μπαρτσελόνα - Γιουνάιτεντ: Η γκολάρα του Μέσι (VIDEO)

Η Μπαρτσελόνα άνοιξε το σκορ (1-0) μόλις δεκαέξι λεπτά μετά από την έναρξη της εντός έδρας ρεβάνς με τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ για τα προημιτελικά του Champions League. (VIDEO)

Η Μπαρτσελόνα υποδέχεται τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - live από το Sport24.gr η εξέλιξη - για τη ρεβάνς της νίκης με 1-0 στο "Ολντ Τράφορντ" στο πλαίσιο των προημιτελικών του Champions League και οι "μπλαουγκράνα" άνοιξαν το σκορ μόλις 16 λεπτά μετά από την έναρξή της.

Ο Λιονέλ Μέσι πήρε τη μπάλα έξω από την περιοχή και με ένα υπέροχο φαλτσαριστό σουτ με το αριστερό εκτέλεσε τον Νταβίδ Ντε Χέα στέλνοντας τη μπάλα στη δεξιά του γωνία. Απολαύστε το γκολ του Αργεντινού: