ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

Αρμάνι Μιλάνο - Παναθηναϊκός: Το τελευταίο λεπτό του πράσινου θριάμβου

Ο Γουάιτ στο εκτός έδρας παιχνίδι με την Αρμάνι Μιλάνο για την EuroLeague 2020/21
Ο Γουάιτ στο εκτός έδρας παιχνίδι με την Αρμάνι Μιλάνο EUROKINISSI

Δείτε το τελευταίο λεπτό του αγώνα Αρμάνι Μιλάνο - Παναθηναϊκός, τις μεγάλες φάσεις που έδωσαν στους πράσινους μια πάρα πολύ σημαντική νίκη στη 12η αγωνιστική της EuroLeague (VIDEO).

Επί μέρους σκορ 50-35 στο δεύτερο μέρος, ανατροπή από τα παλιά, μεγάλα σουτ, σπουδαίες άμυνες, ο Παναθηναϊκός τα έκανε όλα σωστά για ένα εικοσάλεπτο το βράδυ της Πέμπτης (3/12) για να κερδίσει την Αρμάνι στο Μιλάνο και να πάρει τεράστια ανάσα πριν από τα τρία σερί εντός έδρας ματς με Ζάλγκιρις, Ρεάλ Μαδρίτης και Άλμπα Βερολίνου.

Δείτε τι έγινε στο τελευταίο λεπτό του αγώνα στο Μεντιολάνουμ Φόρουμ, πως οι πράσινοι του Γιώργου Βόβορα πήραν τη νίκη απέναντι σε έναν αντίπαλο με περισσότερο βάθος και ταλέντο, που όμως δεν αποδείχθηκε και στο παρκέ: