Το πρόγραμμα των αγώνων κατάταξης σε Β' και Γ' Εθνική

Η ΕΟΚ γνωστοποίησε το ακριβές πρόγραμμα των αγώνων κατάταξης της Β' και της Γ' Εθνικής, οι οποίοι θα πραγματοποιηθούν την Κυριακή 27 Μαΐου.

H ΕΟΚ ανακοίνωσε το ακριβές πρόγραμμα των αγώνων κατάταξης της Β' και της Γ' Εθνικής, εκ των οποίων θα προκύψει η σειρά προτεραιότητας για κάλυψη τυχόν κενών θέσεων στην Α2 και στην Β' Εθνική της νέας σεζόν.

Οι αναμετρήσεις, οι οποίες θα ρίξουν την αυλαία στην φετινή Β' και Γ' Εθνική, θα διεξαχθούν την Κυριακή (27/5) στην Αθήνα, στον Βόλο, στην Κόρινθο, στην Κατερίνη και στην Βέροια.

Η ενημέρωση της Ομοσπονδίας αναφέρει:

Σας ενημερώνουμε ότι σύμφωνα με την Ειδική Προκήρυξη Β’ Εθνικής Κατηγορίας ανδρών (άρθρο 12 παρ. Γε), θα διεξαχθούν αγώνες κατάταξης στις 27/05/2018 μεταξύ των ομάδων που κατέλαβαν την 3η και 4η θέση στον 1ο και 2ο όμιλο αντίστοιχα, για τον καθορισμό της σειράς προτεραιότητας για κάλυψη τυχόν κενών θέσεων στη Α2’ Εθνική Κατηγορία για την αγωνιστική περίοδο 2018 – 2019.

ΗΜ/ΝΙΑ - ΩΡΑ - ΓΗΠΕΔΟ - ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

27/05/18 - 17.00 - ΠΑΠΑΓΟΥ - ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΣ. ΕΥΡΩΠΗ ΠΕΥΚ.

27/05/18 - 17.00 - ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ - ΑΟΚ ΙΚΑΡΟΙ ΣΕΡΡΩΝ

Επίσης, σύμφωνα με την Ειδική Προκήρυξη Γ’ Εθνικής Κατηγορίας ανδρών (άρθρο 12, Γε 1), θα διεξαχθούν αγώνες κατάταξης στις 27/05/2018, μεταξύ των ομάδων που κατέλαβαν την 3η και 4η θέση στον 1ο και 2ο Όμιλο της κατηγορίας αυτής, για τον καθορισμό της σειράς προτεραιότητας για κάλυψη τυχόν κενών θέσεων στη Β’ Εθνική Κατηγορία στον 1ο Όμιλο για την αγωνιστική περίοδο 2018 – 2019.

Το πρόγραμμα έχει ως εξής:

ΗΜ/ΝΙΑ - ΩΡΑ - ΓΗΠΕΔΟ - ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

27/05/18 - 17.00 - ΑΓ. ΘΩΜΑ ΑΜΑΡ.  - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ

27/05/18 - 17.00 - ΚΟΡΙΝΘΟΥ - ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜ.

Τέλος, σας ενημερώνουμε πως σύμφωνα με την Ειδική Προκήρυξη Γ’ Εθνικής Κατηγορίας ανδρών (άρθρο 12, Γε 1), θα διεξαχθούν αγώνες κατάταξης στις 27/05/2018, μεταξύ των ομάδων που κατέλαβαν την 3η και 4η θέση στον 3ο και 4ο Όμιλο της κατηγορίας αυτής, για τον καθορισμό της σειράς προτεραιότητας για κάλυψη τυχόν κενών θέσεων στη Β’ Εθνική Κατηγορία στον 2ο Όμιλο για την αγωνιστική περίοδο 2018 – 2019.

Το πρόγραμμα έχει ως εξής:

ΗΜ/ΝΙΑ - ΩΡΑ - ΓΗΠΕΔΟ - ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ

27/05/18 - 18.00 - ΣΙΔ. ΣΤΑΘΜΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ - ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ - ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ

27/05/18 - 16.00 -  ΒΕΡΟΙΑΣ - ΦΟ ΠΡΩΤΕΑ ΓΡΕΒ. - ΧΑΝΘ

 
SHARE

24MEDIA NETWORK

ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ