Η κλήρωση στον Βορρά της Α2 Γυναικών

Oι ομάδες του ομίλου του Βορρά της Α2 Γυναικών έμαθαν το πρόγραμμα των αναμετρήσεών τους για την αγωνιστική περίοδο 2018-19.

Μετά την κλήρωση του πρωταθλήματος του Ομίλου του Νότου της Α2 Γυναικών πραγματοποιήθηκε κι εκείνη που αφορά τον Όμιλο του Βορρά. Οι ομάδες έμαθαν το πρόγραμμα του πρωταθλήματος της σεζόν 2018-19, καθώς την Δευτέρα (30/7) πραγματοποιήθηκε η κλήρωση.

Το πρόγραμμα:

1η Αγωνιστική - 27/10/18

ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ

2η Αγωνιστική - 04/11/18

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  - ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

3η Αγωνιστική - 11/11/18

ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ

ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

4η Αγωνιστική - 18/11/18

ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

5η Αγωνιστική - 25/11/18

ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  - ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

6η Αγωνιστική - 02/12/18

ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ - ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

7η Αγωνιστική - 09/12/18

ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

8η Αγωνιστική - 16/12/18

ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ - ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

9η Αγωνιστική - 13/01/19

ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ

10η Αγωνιστική - 20/01/19

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

11η Αγωνιστική - 27/01/19

ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

12η Αγωνιστική - 03/02/19

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ

ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

13η Αγωνιστική - 10/02/19

ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

14η Αγωνιστική - 17/02/19

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ

ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

15η Αγωνιστική - 24/02/19

ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

16η Αγωνιστική - 03/03/19

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ

ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

17η Αγωνιστική - 09/03/19

ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

18η Αγωνιστική - 17/03/19

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ

ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

19η Αγωνιστική - 31/03/19

ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ

ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

20η Αγωνιστική - 07/04/19

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ - ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

 

21η Αγωνιστική - 14/04/19

ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ - ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  - ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ

ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ

ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ - ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ - ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ

 

22η Αγωνιστική - 21/04/19

ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙ - ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ

ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.ΡΥΣ - ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΕ ΣΥΚΕ - ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΠΠΟΔΡΟΜΙ - ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛΑΟ - ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

 

Photo credits: Eurokinissi

 
SHARE

24MEDIA NETWORK

ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ

 

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΤΟ SPORT24