ΠΑΟΚ

Το πρόγραμμα στο τουρνουά "Παναγιώτης Κατσούρης"

Το πρόγραμμα στο τουρνουά "Παναγιώτης Κατσούρης"

Η ΠΑΕ ΠΑΟΚ γνωστοποίησε το πρόγραμμα για το τουρνουά που θα γίνει προς τιμήν του αδικοχαμένου, Παναγιώτη Κατσούρη. Βάρος στην μυϊκή ενδυνάμωση στην πρωινή προπόνηση της Παρασκευής (22/4).

Στον ΠΑΟΚ δεν ξεχνούν τον Παναγιώτη Κατσούρη, τον πρώην παίκτη του "Δικεφάλου" ο οποίος στις 9 Φεβρουαρίου του 1998 άφηνε την τελευταία του πνοή στην άσφαλτο όταν το αυτοκίνητό του έφυγε από την πορεία του και προσέκρουσε στο στηθαίο της γέφυρας στην περιοχή της Θέρμης.

Η ΠΑΕ ανακοίνωσε το πρόγραμμα για το τουρνουά που θα γίνει προς τιμήν του ενώ από εκεί και πέρα το πρωί της Παρασκευής η προπόνηση για τους παίκτες του Βλάνταν Ιβιτς περιελάμβανε μυϊκή ενδυνάμωση με πρόγραμμα στο γυμναστήριο. Το απόγευμα θα γίνει ακόμη μια προπόνηση.

Η ΠΑΕ αναφέρει για το 8ο τουρνουά "Παναγιώτης Κατσούρης":

"Παραδοσιακά, κοντά στο Πάσχα, διεξάγεται και φέτος το τουρνουά «Παναγιώτης Κατσούρης». Το τουρνουά που διοργανώνουν  για όγδοη συνεχή χρονιά τα Τμήματα Υποδομής της ΠΑΕ ΠΑΟΚ θα ξεκινήσει στις 23 Απριλίου και θα ολοκληρωθεί στις 25 Απριλίου, Μεγάλη Δευτέρα, στις εγκαταστάσεις της Νέας Μεσημβρίας.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ PROJUNIOR

Α’ όμιλος

ΠΑΟΚ (07’)

ΠΑΣ Φλώρινας

Μικρασιατικός

ΑΕ Διδυμοτείχου

Β’ όμιλος

ΠΑΟΚ (08’)

Αναγέννηση Γιαννιτσών

Fair Play

Ολυμπιάς Καρουσάδων

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ JUNIOR

Α’ όμιλος

ΠΑΟΚ (05’-06’)

Λαμία FC

Fair Play

Αναγέννηση Γιαννιτσών

Νέστος

Κοίλα Κοζάνης

Β’  όμιλος

ΠΑΟΚ (06’)

Κρόνος Καστοριάς

Λευκή Ξάνθης

Απόλλων Λάρισας

Πρωταθλητές Πεύκων

Μικρασιατικός

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟΥ

Α’ όμιλος

ΠΑΟΚ (03’)

Δόξα Δράμας

Λαμία FC

Αναγέννηση Γιαννιτσών

Λευκή Ξάνθης

Απόλλων Λάρισας

Β’ όμιλος

ΠΑΟΚ (04’)

Μ. Αλέξανδρος Δράμας

Millya ΠΑΟΚ

Κοίλα Κοζάνης

Fair Play

Μικρασιατικός

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΙΚΟΥ

Α΄όμιλος

ΠΑΟΚ (02’)

Millya ΠΑΟΚ

Λαμία FC

Αναγέννηση Γιαννιτσών

Λευκή Ξάνθης

Κοίλα Κοζάνης

Β’ όμιλος

ΠΑΟΚ (02’)

Millya ΠΑΟΚ

Κρόνος Καστοριάς

Αγία Παρασκευή Βόλου

ΠΑΟΚ Κομοτηνής

Νίκη Χριστού

To πρόγραμμα των αγώνων του τριημέρου

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ PROJUNIOR

Α΄ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 23.04

Γήπεδο β: 11.00 ΠΑΟΚ (07’) – ΠΑΣ Φλώρινα

Γήπεδο β: 12.00 Μικρασιατικός – ΑΕ Διδυμοτείχου

Γήπεδο β: 17.00 ΠΑΟΚ (07’) – Μικρασιατικός

Γήπεδο β: 18.00 ΠΑΣ Φλώρινα – ΑΕ Διδυμοτείχου

Κυριακή 24.04

Γήπεδο β: 11.00 ΠΑΟΚ (07’) – ΑΕ Διδυμοτείχου

Γήπεδο β: 12.00 ΠΑΣ Φλώρινα – Μικρασιατικός

Γήπεδο α (1): 17.00 3ος (Α’) – 4ος (Β’)

Γήπεδο β (2): 17.00 4ος (Α) – 3ος (Β)

Γήπεδο α (3): 18.00 1ος (Α) – 2ος (Β)

Γήπεδο β (4): 18.00 2ος (Α) – 1ος (Β)

Μ. Δευτέρα 25.04

Γήπεδο β: 11.00 Ηττημένος (1) – Ηττημένος (2)

Γήπεδο α: 11.00 Νικητής (1) – Νικητής (2)

Γήπεδο β: 12.00 Ηττημένος (3) – Ηττημένος (4)

Γήπεδο α: 12.00 Νικητής (3) – Νικητής (4)

B’ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 23.04

Γήπεδο β: 11.00 ΠΑΟΚ (08’) – Αναγέννηση Γιαννιτσών

Γήπεδο β: 12.00 Πρωταθλητές Πεύκων – ΠΑΟΚ Κομοτηνής

Γήπεδο β: 17.00 ΠΑΟΚ (08’) – ΠΑΟΚ Κομοτηνής

Γήπεδο β: 18.00 Αναγέννηση Γιαννιτσών – Πρωταθλητές Πεύκων

Κυριακή 24.04

Γήπεδο β: 11.00 ΠΑΟΚ (08’) – Πρωταθλητές Πεύκων

Γήπεδο β: 12.00 Αναγέννηση Γιαννιτσών – ΠΑΟΚ Κομοτηνής

Γήπεδο α (1): 17.00 3ος (Α) – 4ος (Β)

Γήπεδο β (2): 17.00 4ος (Α) – 3ος (Β)

Γήπεδο α (3): 18.00 1ος (Α) – 2ος (Β)

Γήπεδο β (4): 18.00 2ος (Α) – 1ος (Β)

Μ. Δευτέρα 25.04

Γήπεδο β: 11.00 Ηττημένος (1) – Ηττημένος (2)

Γήπεδο α: 11.00 Νικητής (1) – Νικητής (2)

Γήπεδο β: 12.00 Ηττημένος (3) – Ηττημένος (4)

Γήπεδο α: 12.00 Νικητής (3) – Νικητής (4)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ JUNIOR

A’ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 23.04

Γήπεδο α: 10.00 ΠΑΟΚ (05’-06’) – Αναγέννηση Γιαννιτσών

Γήπεδο α: 11.00 Νέστος – Κοίλα Κοζάνης

Γήπεδο α: 12.00 Λαμία FC – ΠΑΟΚ Κομοτηνής

Γήπεδο β: 16.00 ΠΑΟΚ (05’-06’) – Νέστος

Γήπεδο β: 17.00 Αναγέννηση Γιαννιτσών – Λαμία FC

Γήπεδο β: 18.00 ΠΑΟΚ Κομοτηνής – Κοίλα Κοζάνης

Κυριακή 24.04

Γήπεδο β: 09.00 ΠΑΟΚ (05’-06’) – Κοίλα Κοζάνης

Γήπεδο β: 10.00 Αναγέννηση Γιαννιτσών – ΠΑΟΚ Κομοτηνής

Γήπεδο β: 11.00 Λαμία FC – Nέστος

Γήπεδο β: 12.00 ΠΑΟΚ (05’-06’) – Νέστος

Γήπεδο β: 13.00 Νέστος – ΠΑΟΚ Κομοτηνής

Γήπεδο β: 14.00 Αναγέννηση Γιαννιτσών – Κοίλα Κοζάνης

Μ. Δευτέρα 25.04

Γήπεδο α: 17.00 ΠΑΟΚ (05’-06’) – ΠΑΟΚ Κομοτηνής

Γήπεδο α: 18.00 Νέστος – Αναγέννηση Γιαννιτσών

Γήπεδο α: 19.00 Λαμία FC – Κοίλα Κοζάνης

Γήπεδο β: 10.00 5ος (Α) – 5ος (Β)

Γήπεδο α: 10.00 4ος (Α) – 4ος (Β)

Γήπεδο β: 11.00 3ος (Α) – 3ος (Β)

Γήπεδο α: 11.00 2ος (Α) – 2ος (Β)

Γήπεδο α: 12.00 1ος (Α) – 1ος (Β)

B’ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 23.04

Γήπεδο β: 10.00 ΠΑΟΚ (06’) – Μικρασιατικός

Γήπεδο β: 11.00 Πρωταθλητές Πεύκων – Απόλλων Λάρισας

Γήπεδο β: 12.00 Κρόνος Καστοριάς – Λευκή Ξάνθης

Γήπεδο α: 16.00 ΠΑΟΚ (06’) – Πρωταθλητές Πεύκων

Γήπεδο α: 17.00 Μικρασιατικός – Κρόνος Καστοριάς

Γήπεδο α: 18.00 Απόλλων Λάρισας – Λευκή Ξάνθης

Κυριακή 24.04

Γήπεδο α: 09.00 ΠΑΟΚ (06’) – Απόλλων Λάρισας

Γήπεδο α: 10.00 Πρωταθλητές Πεύκων – Κρόνος Καστοριάς

Γήπεδο α: 11.00 Μικρασιατικός – Λευκή Ξάνθης

Γήπεδο α: 12.00 ΠΑΟΚ (06’) – Κρόνος Καστοριάς

Γήπεδο β: 13.00 Πρωταθλητές Πεύκων – Λευκή Ξάνθης

Γήπεδο β: 14.00 Μικρασιατικός – Απόλλων Λάρισας

Γήπεδο β: 17.00 ΠΑΟΚ (06’) – Λευκή Ξάνθης

Γήπεδο β: 18.00 Μικρασιατικός – Πρωταθλητές Πεύκων

Γήπεδο β: 19.00 Απόλλων Λάρισας – Κρόνος Καστοριάς

Μ. Δευτέρα 25.04

Γήπεδο β: 10.00 5ος (Α) – 5ος (Β)

Γήπεδο α: 10.00 4ος (Α) – 4ος (Β)

Γήπεδο β: 11.00 3ος (Α) – 3ος (Β)

Γήπεδο α: 11.00 2ος (Α) – 2ος (Β)

Γήπεδο α: 12.00 1ος (Α) – 1ος (Β)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟΥ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 23.04

Γήπεδο α: 10.00 ΠΑΟΚ (03’) – Αναγέννηση Γιαννιτσών

Γήπεδο α: 11.00 Δόξα Δράμας – Απόλλων Λάρισας

Γήπεδο α: 12.00 Λαμία FC – Λευκή Ξάνθης

Γήπεδο α: 16.00 ΠΑΟΚ (03’) – Δόξα Δράμας

Γήπεδο α: 17.00 Λαμία FC – Αναγέννηση Γιαννιτσών

Γήπεδο α: 18.00 Απόλλων Λάρισας – Λευκή Ξάνθης

Κυριακή 24.04

Γήπεδο α: 09.00 ΠΑΟΚ (03’) – Απόλλων Λάρισας

Γήπεδο α: 10.00 Αναγέννηση Γιαννιτσών –Λευκή Ξάνθης

Γήπεδο α: 11.00 Λαμία FC – Δόξα Δράμας

Γήπεδο α: 12.00 ΠΑΟΚ (03’) – Λαμία FC

Γήπεδο α: 13.00 Δόξα Δράμας – Λευκή Ξάνθης

Γήπεδο α: 14.00 Αναγέννηση Γιαννιτσών – Απόλλων Λάρισας

Γήπεδο α: 17.00 ΠΑΟΚ (03’) – Λευκή Ξάνθης

Γήπεδο α: 18.00 Αναγέννηση Γιαννιτσών – Απόλλων Λάρισας

Γήπεδο α: 19.00 Απόλλων Λάρισας – Λαμία FC

Μ. Δευτέρα 25.04

Γήπεδο α: 10.00 5ος (Α) – 5ος (Β)

Γήπεδο β: 10.00 4ος (Α) –  4ος (Β)

Γήπεδο α: 11.00 3ος (Α) – 3ος (Β)

Γήπεδο β: 11.00 2ος (Α) – 2ος (Β)

Γήπεδο α: 12.00 1ος (Α) – 1ος (Β)

Β’  ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 23.04

Γήπεδο β: 10.00 ΠΑΟΚ (04’) – Millya ΠΑΟΚ

Γήπεδο β: 11.00 Κοίλα Κοζάνης – Μικρασιατικός

Γήπεδο β: 12.00 Μ. Αλέξανδρος Δράμας – ΠΑΟΚ Κομοτηνής

Γήπεδο β: 16.00 ΠΑΟΚ (04’) – Κοίλα Κοζάνης

Γήπεδο β: 17.00 Μ. Αλέξανδρος Δράμας – Millya ΠΑΟΚ

Γήπεδο β: 18.00 ΠΑΟΚ Κομοτηνής – Μικρασιατικός

Κυριακή 24.04

Γήπεδο β: 09.00 ΠΑΟΚ (04’) – Μικρασιατικός

Γήπεδο β: 10.00 Millya ΠΑΟΚ – ΠΑΟΚ Κομοτηνής

Γήπεδο β: 11.00 Κοίλα Κοζάνης – Μ. Αλέξανδρος Δράμας

Γήπεδο β: 12.00 ΠΑΟΚ (04’) – Μ. Αλέξανδρος Δράμας

Γήπεδο β: 13.00 Κοίλα Κοζάνης – ΠΑΟΚ Κομοτηνής

Γήπεδο β: 14.00 Millya ΠΑΟΚ – Μικρασιατικός

Γήπεδο β: 17.00 ΠΑΟΚ (04’) – ΠΑΟΚ Κομοτηνής

Γήπεδο β: 18.00 Millya ΠΑΟΚ – Κοίλα Κοζάνης

Γήπεδο β: 19.00 Μ. Αλέξανδρος Δράμας – Μικρασιατικός

Μ. Δευτέρα 25.04

Γήπεδο α: 10.00 5ος (Α) – 5ος (Β)

Γήπεδο β: 10.00 4ος (Α) – 4ος (Β)

Γήπεδο α: 11.00 3ος (Α) – 3ος (Β)

Γήπεδο β: 11.00 2ος (Α) – 2ος (Β)

Γήπεδο α: 12.00 1ος (Α) – 1ος (Β)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΙΚΟΥ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ 

Σάββατο 23.04

Γήπεδο α: 10.00 Millya ΠΑΟΚ – Aναγέννηση Γιαννιτσών

Γήπεδο α: 11.00 ΠΑΟΚ (02’) – Κοίλα Κοζάνης

Γήπεδο α: 12.00 Λαμία FC – Λευκή Ξάνθης

Γήπεδο α: 16.00 Millya ΠΑΟΚ – ΠΑΟΚ (02’)

Γήπεδο α: 17.00 Αναγέννηση Γιαννιτσών – Λαμία FC

Γήπεδο α: 18.00 Κοίλα Κοζάνης – Λευκή Ξάνθης

Κυριακή 24.04

Γήπεδο α: 09.00 Millya ΠΑΟΚ – Κοίλα Κοζάνης

Γήπεδο α: 10.00 Αναγέννηση Γιαννιτσών – Λευκή Ξάνθης

Γήπεδο α: 11.00 ΠΑΟΚ (02’) – Λαμία FC

Γήπεδο α: 12.00 Millya – Λαμία FC

Γήπεδο α: 13.00 ΠΑΟΚ (02’) – Λευκή Ξάνθης

Γήπεδο α: 14.00 Αναγέννηση Γιαννιτσών – Κοίλα Κοζάνης

Γήπεδο α: 17.00 Millya ΠΑΟΚ – Λευκή Ξάνθης

Γήπεδο α: 18.00 Αναγέννηση Γιαννιτσών – ΠΑΟΚ (02’)

Γήπεδο α: 19.00 Κοίλα Κοζάνης – Λαμία FC

Μ. Δευτέρα 25.04

Γήπεδο α: 10.00 5ος (Α) – 5ος (Β)

Γήπεδο β: 10.00 4ος (Α) – 4ος (Β)

Γήπεδο α: 11.00 3ος (Α) – 3ος (Β)

Γήπεδο β: 11.00 2ος (Α) – 2ος (Β)

Γήπεδο α: 12.00 1ος (Α) – 1ος (Β)

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 23.04

Γήπεδο β: 10.00 ΠΑΟΚ (02’) – Millya ΠΑΟΚ

Γήπεδο β: 11.00 Νίκη Χριστού – Κρόνος Καστοριάς

Γήπεδο β: 12.00 Αγία Παρασκευή Βόλου – ΠΑΟΚ Κομοτηνής

Γήπεδο β: 16.00 ΠΑΟΚ (02’) – Νίκη Χριστού

Γήπεδο β: 17.00 Millya ΠΑΟΚ – Αγία Παρασκευή Βόλου

Γήπεδο β: 18.00 Κρόνος Καστοριάς  – Νίκη Χριστού

Κυριακή 24.04

Γήπεδο β: 09.00 ΠΑΟΚ (02’) – Κρόνος Καστοριάς

Γήπεδο β: 10.00 Millya ΠΑΟΚ – ΠΑΟΚ Κομοτηνής

Γήπεδο β: 11.00 Νίκη Χριστού – Αγία Παρασκευή Βόλου

Γήπεδο β: 12.00 ΠΑΟΚ (02’) – Αγία Παρασκευή Βόλου

Γήπεδο β: 13.00 Νίκη Χριστού – ΠΑΟΚ Κομοτηνής

Γήπεδο β: 14.00 Millya ΠΑΟΚ – Κρόνος Καστοριάς

Γήπεδο β: 17.00 ΠΑΟΚ (02΄) –  ΠΑΟΚ Κομοτηνής

Γήπεδο β: 18.00 Millya ΠΑΟΚ  – Νίκη Χριστού

Γήπεδο β: 19.00 Κρόνος Καστοριάς – Αγία Παρασκευή Βόλου

Μ. Δευτέρα 25.04

Γήπεδο α: 10.00 5ος (Α) – 5ος (Β)

Γήπεδο β: 10.00 4ος (Α)  – 4ος (Β)

Γήπεδο α: 11.00 3ος (Α) – 3ος (Β)

Γήπεδο β: 11.00 2ος (Α) – 2ος (Β)

Γήπεδο α: 12.00 1ος (Α) – 1ος (Β)".

Photo Credits: Action Images

 
SHARE:

BEST OF NETWORK

Παπαστράτος: Μετά από 86 χρόνια σταματάει την παραγωγή τσιγάρων στην Ελλάδα

Τέλος εποχής για μεγαλύτερη καπνοβιομηχανία της χώρας όπως την γνωρίζαμε. Ποια είναι η επόμενη ημέρα για την Παπαστράτος

Η παγκόσμια πρωτεύουσα των fake news βρίσκεται στα Σκόπια

Οι έφηβοι στο Βέλες που έγιναν πλούσιοι διαδίδοντας ψεύτικες ειδήσεις για τον Τραμπ, προετοιμάζονται για τις επικείμενες γαλλικές και γερμανικές εκλογές.

Ένοπλη ληστεία σε πρακτορείο ΟΠΑΠ. Νεκρός ο υπάλληλος

Ληστεία με χρήση όπλων σε πρακτορείο ΟΠΑΠ. Νεκρός από τους πυροβολισμούς ο υπάλληλος του καταστήματος

7 απίθανοι τύποι που για κάποιο λόγο τους πιστέψαμε

Τσάκας, νερό του Καματερού και εξορκισμοί στην Scoan.

Επίθεση στο Λονδίνο: Και τέταρτος νεκρός από το τρομοκρατικό χτύπημα

Υπέκυψε 75χρονος που είχε τραυματιστεί στην επίθεση στο Ουεστμίνστερ. Τα θύματα της επίθεσης τίμησαν εκατοντάδες άνθρωποι, που κατέκλυσαν την πλατεία, στο κέντρο της πόλης (pics)

 

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΤΟ SPORT24