ΠΑΟΚ

Συνθήματα εναντίον των παικτών

Ο ΠΑΟΚ στο ημίχρονο της αναμέτρησης με τον Πανθρακικό στην Κομοτηνή βρίσκεται πίσω στο σκορ με 2-0, γεγονός που πυροδότησε συνθήματα των φίλων του "Δικεφάλου" εναντίον των ποδοσφαιριστών της ομάδας.

Η δυσαρέσκεια των φίλων του ΠΑΟΚ για όσα αγωνιστικά και μη συμβαίνουν το τελευταίο διάστημα στην ομάδα τους, είναι δεδομένη και το πρώτο μήνυμα εστάλη στα εντός έδρας παιχνίδια όπου η Τούμπα ήταν άδεια.

ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΤΗΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗ: ΚΩΣΤΑΣ ΠΕΤΡΩΤΟΣ

Μετά την επίτευξη του δεύτερου γκολ του Πανθρακικού από τον Τζάνη (οι γηπεδούχοι στο ημίχρονο ήταν μπροστά στο σκορ με 2-0), οι λιγοστοί φίλοι του ΠΑΟΚ που βρέθηκαν στην Κομοτηνή άρχισαν να φωνάζουν το... γνωστό σύνθημα:

"Βαριά, βαριά, του ΠΑΟΚ η φανέλα...", εκφράζοντας την έντονη δυσαρέσκειά τους για την εικόνα της ομάδας τους. Μάλιστα, κατά την διάρκεια της ανάπαυλας αρκετοί από αυτούς "κατέβηκαν" χαμηλά στην θύρα που τους φιλοξενεί και συνομίλησαν με τον Αστέριο Γιακουμή για μερικά λεπτά.

Δείτε βίντεο με όσα συνέβησαν στην ανάπαυλα του ημιχρόνου της αναμέτρησης του ΠΑΟΚ με τον Πανθρακικό: