ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Ντουρμάζ: "Έπρεπε να είχα σκοράρει"

Ντουρμάζ INTIME SPORTS

Ο Τζίμι Ντουρμάζ τόνισε πως αν είχε μπει γκολ η μεγάλη φάση που έχασε με τον Παναθηναϊκό το ματς θα είχε πάρει άλλη τροπή.

Στο ξεκίνημα του δευτέρου ημιχρόνου του αγώνα Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός, ο Τζίμι Ντουρμάζ έχασε μεγάλη ευκαιρία να βάλει μπροστά στο σκορ τους ερυθρόλευκους.

Ένα λεπτό αργότερα, οι πράσινοι έκαναν το 1-0 με το αυτογκόλ του Μαζουακού. Σε αυτό το γεγονός στάθηκε με δηλώσεις του ο Σουηδός μεσοεπιθετικός στην NOVA:

"Είμαστε πολύ απογοητευμένοι. Εάν είχα σκοράρει θα ήταν διαφορετικά τα πράγματα και θα είχαμε τον έλεγχο. Θα ήταν αλλιώς. Δεν μπόρεσα να τα καταφέρω. Δεν καταφέραμε να σκοράρουμε. Δεν βάλαμε γκολ και έτσι είναι το ποδόσφαιρο.

Δεν τα καταφέραμε, αλλά έχουμε αρκετά παιχνίδια μπροστά μας. Ήταν ιδιαίτερη η ατμόσφαιρα και το ξέραμε αυτό. Συνέβησαν διάφορα πράγματα. Εμείς δεν δώσαμε σημασία και προσπαθήσαμε να μείνουμε συγκεντρωμένοι".