ΙΩΝΙΚΟΣ

Ιωνικός-Περαμαϊκός 2-0

Νικηφόρο με 2-0 ήταν το δεύτερο φιλικό προετοιμασίας του Ιωνικού με αντίπαλο τον Περαμαϊκό στο δημοτικό γήπεδο της Νεάπολης. Τα γκολ των "κυανόλευκων" Σταμπούλογλου και Μαργιόλης.

Το σκορ άνοιξε στο 25' ο Σταμπούλογλου και το τελικό 2-0 διαμόρφωσε στο 73' ο Μαργιόλης με σουτ από το ύψος του πέναλτι.

Ιωνικός (Α' ημίχρονο): Αδαμόπουλος, Ατματσίδης, Κουλακάρης, Σταμπούλογλου, Μακρής, Σιμιτζής, Βασιλείου, Μπουλούλης, Μπερνιδάκης, Χρυσάφης, Κουμουλίδης.

Ιωνικός (Β'ημίχρονο): Μπαμπανιώτης, Καμβύσης, Τσακίρης, Νικολακόπουλος, Μαργιόλης, Παπασπύρος, Τσερκάνι, Πολυχρόνης, Σκαφτούρος, Κατσαβριάς, Μπεκατώρος.

Χρόνο συμμετοχής πήραν και οι Δημητρίου και Κωττάκης.

Περαμαϊκός: Μητρογιάννης, Σαμαράς, Χατζηγιαννάκος, Καραγιάννης, Λαπατάς, Γεωργιάδης, Ιγκλι, Γκιάτης, Λαμπρινάτος,Ντούλιας, Εκελμανς.

Στο δεύτερο ημίχρονο αγωνίστηκαν και οι: Πιπέρης, Εμέκε, Ανδριανόπουλος, Δεμερτζής, Σαμλίδης, Ιατρού, Κωνσταντίνου,Σταγάκης, Σπίρο.