Κετσπάγια: "Αυτό που μετράει είναι η νίκη"

Ο τεχνικός της ΑΕΚ, Τιμούρ Κετσπάγια εμφανίστηκε ικανοποιημένος από τη νίκη επί της Βέροιας, τονίζοντας πως αυτό που μετράει είναι οι τρεις βαθμοί κι όχι η εμφάνιση.

Η ΑΕΚ, παρότι τα.. χρειάστηκε κόντρα στη μαχητική Βέροια, κατάφερε να πάρει τη νίκη με 2-0 στην ομώνυμη πόλη, κάνοντας το 2/2 στο πρωτάθλημα. Μετά το τέλος του αγώνα, ο τεχνικός της Ένωσης, Τιμούρ Κετσπάγια εμφανίστηκε ικανοποιημένος από το νίκη, ενώ στάθηκε στο γεγονός πως η ομάδα του θα μπορούσε να βάλει περισσότερα γκολ στο πρώτο ημίχρονο.

"Bάλαμε ένα γκολ στο πρώτο ημίχρονο, ενώ θα μπορούσαμε να βάλουμε περισσότερα. Όσο ήταν το σκορ 1-0 θα μπορούσε να γίνει οτιδήποτε. Παίξαμε όσο καλύτερα μπορούσαμε. Συγχαρητήρια στα παιδιά. Αυτό που μετράει είναι ότι πήραμε ένα εκτός έδρας τρίποντο. Ειδικά σ' έναν τέτοιο αγωνιστικό χώρο", ανέφερε χαρακτηριστικά στην κάμερα της NOVA.

Photo Credits: Action Images