Ο Καλογερόπουλος στο "Γ. Καραϊσκάκης"
Ο Χάραλαμπος Καλογερόπουλος θα είναι ο διαιτητής του αγώνα Ολυμπιακός-Ξάνθη. Δείτε τους διαιτητές της 4ης αγωνιστικής της Σούπερλιγκ.
Ο Χάραλαμπος Καλογερόπουλος θα είναι ο διαιτητής του αγώνα Ολυμπιακός - Ξάνθη ενώ ο Γεώργιος Κομίνης θα είναι ο διαιτητής του αγώνα Πλατανιάς - Παναθηναϊκός.
Οι διαιτητές της 4ης αγωνιστικής της Σούπερλιγκ:
Σάββατο (14/9)
Παναιτωλικός - Εργοτέλης (16:00)
Διαιτητής: Σταύρος Τριτσώνης(Αθηνών)
Βοηθοί: Χρήστος Ακριβός(Αθηνών), Ηλίας Αλεξέας(Μεσσηνίας)
4ος: Γεώργιος Μπλάνας(Μεσσηνίας)
Παρατηρητής: Γεώργιος Σταθόπουλος (Αχαΐας)
Βέροια - ΠΑΟΚ (18:15)
Διαιτητής: Aλέξανδρος Αρετόπουλος(Τρικάλων)
Βοηθοί: Φλώριος Ελευθερίου(Αθηνών), Στυλιανός Τσολάκης(Αθηνών)
4ος: Χρήστος Γκράνας(Ξάνθης)
Παρατηρητής: Χαράλαμπος Καρατζάς(Εύβοιας)
Ολυμπιακός - Ξάνθη (20:30)
Διαιτητής: Xαράλαμπος Καλογερόπουλος(Αθηνών)
Βοηθοί: Νικόλαος Γεωργαράκος(Αθηνών), Ιορδάνης Απτοσόγλου(Αθηνών)
4ος: Γεώργιος Φουκάκης(Ηρακλείου)
Παρατηρητής: Δημήτριος Μπέρσης(Αρκαδίας)
Κυριακή (15/9)
Άρης - Λεβαδειακός (16:00)
Διαιτητής: Ηλίας Σπάθας (Πειραιάς)
Βοηθοι: Νικόλαος Φαντόπουλος (Πειραιά), Ιωάννης Κοντίζας (Πειραιά)
4ος: Κωνσταντίνος Μπαλατσούκας (Θεσπρωτίας)
Παρατηρητής: Σπυρίδων Παπαδάκος (Λακωνίας)
ΟΦΗ - Αστέρας Τρίπολης (18:15)
Διαιτητής: Δημήτριος Θάνος(Γρεβενών)
Βοηθοί: Χασάν Κούλα(Ξάνθης), Αλέξανδρος Γρεβένης(Χαλκιδικής)
4ος: Ευάγγελος Κιοτζένης (Καβάλας)
Παρατηρητής: Γεώργιος Γιαννόπουλος (Αθηνών)
Απόλλων Σμ. - ΑΕΛ Καλλονής (18:15)
Διαιτητής: Γεώργιος Λιαχούδης (Μακεδονίας)
Βοηθοι: Νικόλαος Δημόπουλος (Μακεδονίας), Νεκτάριος Παστρωμάς (Δυτικής Αττικής)
4ος: Χρυσοβαλάντης Βράκας (Εύβοιας)
Παρατηρητής: Γεράσιμος Μαζαράκης (Κεφαλληνίας-Ιθάκης)
Πανιώνιος - Πανθρακικός (18:15)
Διαιτητής: Αθανάσιος Γιάχος (Χίου)
Βοηθοί: Χρήστος Σωτηρόπουλος (Αχαΐας), Χρύσα Κουρομπιλιά (Δυτικής Αττικής)
4ος: Ιωάννης Παπαδόπουλος (Μακεδονίας)
Παρατηρητής: Εμμανουήλ Γιανναδάκης (Λασιθίου)
Πλατανιάς - Παναθηναϊκός (20:30)
Διαιτητής: Γεώργιος Κομίνης (Θεσπρωτίας)
Βοηθοι: Δημήτριος Γκάγκας (Λάρισας), Γεώργιος Καλφόγλου (Θεσπρωτίας)
4ος: Σπυρίδων Σέλιμος (Λακωνίας)
Παρατηρητής: Γεώργιος Μπίκας (Χαλκιδικής)
Δευτέρα (16/9)
ΠΑΣ Γιάννινα - Ατρόμητος (19:30)
Διαιτητής: Iωάννης Καμπαξής (Εύβοιας)
Βοηθοι: Δαμιανός Ευθυμιάδης (Πιερίας), Πολυχρόνης Κωστάρας (Αιτωλ/νίας)
4ος: Μπέκερτζης (Πρέβεζας)
Παρατηρητής: Χρήστος Δαγκλής (Μακεδονίας)