ΣΤΗΛΕΣ

Ασίστ και γκολ με ανάποδα ψαλιδάκια στις καθυστερήσεις!

Βραζιλιάνικη μαγεία και στο Ασιάτικο Champions League! Δείτε ένα απίστευτο γκολ που μπήκε στις καθυστερήσεις του αγώνα Nagoya-Seongnam.

Δεν έχουμε μόνα στα μέρη μας Champions League αλλά και στην Ασία. Και μάλιστα το θέαμα που παρακολουθούν οι θεατές εκεί δεν έχει να ζηλέψει σε τίποτα την μπάλα που βλέπουμε εδώ.

Παιχνίδια που κόβουν την ανάσα και κρίνονται στις καθυστερήσεις με εντυπωσιακό τρόπο όπως έγινε στην αναμέτρηση της Ιαπωνικής Nagoya Grampus κόντρα στην Seongnam Ilhwa Chunma από τη Νότιο Κορέα.

Η Seongnam Ilhwa Chunma ήταν μπροστά στο σκορ με 2-1 με την Ιαπωνική ομάδα να εκτελεί πλάγιο στο 3ο λεπτό των καθυστερήσεων γεμίζοντας την μπάλα στην αντίπαλη περιοχή.

Οι Νοτιοκορεάτες την απομακρύνουν για να έρθει ο Βραζιλιάνος Everton Santos να την ξαναγεμίσει στην περιοχή με εντυπωσιακό ανάποδο ψαλιδάκι. Η μπάλα φτάνει στον συμπατριώτη του, Heverton ο οποίος με ένα εξίσου φοβερό ανάποδο ψαλιδάκι γράφει το 2-2!