Όλα τα φώτα στο Κερατσίνι

Όλα τα φώτα στο Κερατσίνι

Αγωνιστική δράση σε Α2, Β' και Γ' Εθνική, καθώς και σε Α1 και Α2 Γυναικών περιέχει το σημερινό αγωνιστικό πρόγραμμα των εθνικών κατηγοριών.

Σε όλες τις εθνικές κατηγορίες -πλην Stoiximan.gr Basket League- θα παίζουν μπάσκετ σήμερα. Στις 17:00 θα γίνει η αναμέτρηση Μαρούσι-Αμύντας για την Α2, την ίδια ώρα που θα αρχίσουν οι περισσότεροι αγώνες σε Β' και Γ' Εθνική. Πολύ νωρίτερα θα ριχτούν στη μάχη οι γυναίκες σε Α1 και Α2, όπου κλέβει φυσικά την παράσταση το μεγάλο ντέρμπι μεταξύ του Φάρου Κερατσινίου και του Ολυμπιακού, δύο από τις τρεις αήττητες ομάδες στην Α1 Γυναικών.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της ημέρας:

Α2

(7η αγωνιστική)

Αγ. Θωμά 17.00 Μαρούσι-Αμύντας (Τσώνος-Θεοδωρόπουλος-Σπυρόπουλος)

Β' ΕΘΝΙΚΗ

(8η αγωνιστική)

1ος όμιλος

Ζωγράφου 15.00 ΕΦΑΟΖ-Ιπποκράτης (Κοτσιμπος-Κυριακόπουλος)

Μάνδρας 17.00 Μανδραϊκός-ΑΕΝΚ (Στρέμπας-Καρακωνσταντόπουλος)

Αλικαρνασσού 17.00 Ηράκλειο-Πανερυθραϊκός (Λογοθέτης-Τσακαλογιάννης)

Μετς Α 17.00 Παγκράτι-Πρωτέας Βούλας (Τσαχάκης-Φασόλης)

ΔΑΚ Κορίνθου 17.00 ΚΑΟΚ-Πανελευσινιακός (Καμήτσος-Ασημακάκη)

Στ. Βενέτης 18.15 Διαγόρας Δρυοπιδέων-Ίκαρος Ν. Σμύρνης (Μπούκας-Γρίβα)

Γ. Παπασιδέρης 17.00 Κορωπί-Ιωνικός Νίκαιας (Ραχιώτης-Κονταράτος)

Στρέφη 17.00 Τρίτωνας-Δάφνη Δαφνίου (Ζακεστίδης-Χρηστίδης Ηλ.)

2ος όμιλος

Πεύκων 17.00 Μαχητές/Πειραματικό Πεύκων-Χαρίλαος Τρικούπης (Ντούρας-Μπακάλης)

Λαγκαδά 17.00 Ερμής Λαγκαδά-Χαλκηδόνα (Σιταρίδης-Τσοκόλης)

Σερρών 18.00 Ίκαροι Σερρών-Στρατώνι (Κοϊμτζόγλου-Αγραφιώτης Ιωάν.)

Φαρσάλων 17.00 Φάρσαλα-Γέφυρα (Παπαγερίδης-Μελανίδης)

Χ. Χριστοδούλου 17.00 Ασπίδα Ξάνθης-Ελίμεια (Παπαδόπουλος Θ.-Χατζηχαρίσης)

Αλ. Δημόγλου 17.00 Καβάλα-Τιτάνες Παλαμά (Γραικός-Εκιζόγλου)

Γ' ΕΘΝΙΚΗ

(7η αγωνιστική)

1ος όμιλος

Ναυπλίου 17:00 ΑΟ Ναυπλίου-Ένωση Ιλίου (Καρακάσης-Μαντήλας)

ΕΑΚ Ν. Ιωνίας 17:00 Ν. Ιωνία-Ολυμπιάδα Λεχ. (Μαρινάκης-Καββαδάς)

ΕΑ Πατρών 17:00 ΕΑΠ-Αχαγιά 82 (Λύρας-Μαυρέλης)

ΔΚΓ Αιγίου 17:00 Κεραυνός Αιγίου-Απόλλωνας Σμύρνης (Σταθόπουλος-Χατζημάρκος)

Τέντα 17:00 Καλαμάτα 1980-Ακράτα (Αναστασίου-Τηγάνης)

Γλαύκου 17:00 Γλαύκος-Μελίσσια (Χαλαμπαλάκης-Ντάνος)

Κοντόπευκου 17:00 ΚΑΠ-Έσπερος ΑΟΠΑ (Κώτσου-Χριστινάκης)

2ος όμιλος

Εσπέρου 17:00 Έσπερος-ΑΕΕ Παναγίτσας (Κουτσοδήμος-Λαμπίρης)

Κλαδισού 17:00 ΑΟΚ Χανιά-Νίκη Αμαρουσίου (Κρεσταινίτης-Ελ Ανύ)

Χίου 17:00 Βούρειος Χίου-ΟΦΗ (Ροδίτης-Καλογριάς)

Νέας Πεντέλης 17:00 Πεντέλη-Κρόνος Αγ. Δημητρίου (Πόντας-Σκαλτσής)

ΔΑΚ Νίκαιας Πλάτων 17:00 Άρης Νίκαιας-Άρης Πετρούπολης (Καραβίτης-Καλαϊτζάκης)

Αταλάντης 17:00 Λοκρός-Έσπερος Λαμίας (Διμπινούδης-Τσολάκος)

3ος όμιλος

Πρέβεζας 17:00 Νικόπολη Πρέβεζας-ΑΓΣ Ιωαννίνων (Καρακώστας-Κοντογιάννης)

ΕΑΚ Κέρκυρας 17:00 Φαίακας-ΓΕ Αγρινίου (Γκέκας-Γεωργούλης)

ΔΑΚ Δ. Βικέλας 17:00 Φίλιππος Βέροιας-Εύαθλος Μακ. (Λουλουδιάδης-Κουκουλεκίδης)

Ν. Ιωνίας Βόλου 17:00 Νίκη Βόλου-Ίκαροι Τρίκαλων (Παζόλης-Λελούδας)

ΔΑΚ Γρεβενών 17:00 Πρωτέας Γρεβενών-Πτολεμαΐδα (Φουτζήλας-Καρκαλέσης)

ΔΑΚ Ιωνίας 17:00 Ιωνικός Ιωνίας-ΑΟΚ Βέροιας (Φακίτσας-Γκούτας)

4ος όμιλος

Α. Παύλου Χαλκ. 18:00 Κένταυρος Καλ.-Αίας Ευόσμου (Κατωτικίδης-Ντόγκας)

Μ. Τσικίνας 16:00 ΧΑΝΘ-ΑΕ Κομοτηνής (Παπαγεωργίου-Χατζημπαλίδης)

ΔΑΚ Σίνδου 18:00 Αστέρας Σίνδου-Ελευθερούπολη (Παργιανόπουλος-Δολγύρας)

Πολύγυρου 18:00 Πολύγυρος-Μακεδονικός (Ξέρας-Τσουμαχίδης)

ΔΑΚ Κομοτηνής 18:00 ΓΑΣ Κομοτηνή-Απόλλωνας Καλαμαριάς (Σαρακενίδης-Χρυσάφης)

ΔΑΚ Ευκαρπίας 17:00 Ευκαρπία-Μαντουλίδης (Πετανίδου-Τσούλης)

ΜΕΝΤ 17:00 ΜΕΝΤ-Ορφέας Ν. Σκοπού (Καλέσης-Θεοδωρίδης)

Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

(6η αγωνιστική)

Αγ. Δημητρίου (Π) 14.00 Δάφνη Αγ. Δημητρίου-Νίκη Λευκάδας (Νάστος-Μαγκαφάς)

Ν. Σμύρνης 13.00 Πανιώνιος-Παναθηναϊκός (Φραγκούλη-Γαρίνη)

Δ. Καλτσάς 14.30 Αθηναϊκός-Παναθλητικός (Τσάτσης-Φάκαρος)

Γ. Γεννηματάς 13.00 Πρωτέας Βούλας-Εσπερίδες (Μηλαπίδης-Σιδέρης)

Π. Νικολαΐδης 14.00 Φάρος Κερατσινίου-Ολυμπιακός (Κάρδαρης-Γιακείμη)

ΠΑΟΚ 14.00 ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός Βόλου (Ταρενίδης Κ.-Παπανικολάου Γ.)

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ

(7η αγωνιστική)

1ος όμιλος

Κω 12.00 Ανταγόρας Κω-Ηλιούπολη (Χριστοδουλάκης-Αυγερινός)

Μελισσίων 14.30 Μελίσσια-Άρης Πετρούπολης (Τζίμης-Κούλης)

Κοντόπευκου 12.30 Αγ. Παρασκευή-ΟΑ Χανίων (Κιουλαφάς-Κηπώσης)

Σπόρτιγκ 13.00 Σπόρτιγκ-Καλύβια (Δαβιδέλης-Ρεμουντάκης)

Καμινίων 12.00 Προφήτης Ηλίας-ΕΦΑΟΖ (Νερομυλιώτης-Αγγελής)

Αγ. Δημητρίου (Ν) 16.00 Κρόνος-Ελευθερία Μοσχάτου (Τεφτίκης-Ναστούλης)

2ος όμιλος

Ν. Ρυσίου 14.00 Αναγέννηση Ν.Ρ.-Ολύμπια Λάρισας (Γιαννούλης Αν.-Νέδογλου)

ΣΣ Κατερίνης 14.00 Πιερικός Αρχέλαος-Πανσερραϊκός (Αθανασιάδης-Αναστασιάδης)

Καλαμαριάς 13.30 Απόλλωνας Καλαμαριάς-Τιτάνες Δράμας (Χατζηκώστας-Καντερές)

Πυλαίας 13.30 Πυλαία-Σταυρούπολη (Ηλιόπουλος-Θρασυβουλίδης)

Αλεξάνδρειο 14.00 Άρης-Ασπίδα Ξάνθης (Ιορδανίδης-Κουφούδης)

Μίκρας Α' 13.30 Ναύαρχος Βότσης-Ηρακλής (Μαλτέσιος-Τσάνταλη Μ.)

 
SHARE

BEST OF NETWORK

Οι 58 κλάδοι επιχειρήσεων που πρέπει να εγκαταστήσουν POS

H δεύτερη ομάδα με 58 νέες κατηγορίες επιχειρήσεων που θα πρέπει να εγκαταστήσουν μηχανήματα αποδοχής καρτών περιλαμβάνεται σε εγκύκλιο του υπουργείου οικονομικών

Oι άγνωστες Ελληνίδες που θα σε σημαδέψουν το 2018

Είναι σέξι, φιλόδοξες και ιλιγγιωδώς ανερχόμενες. Το μόνο που μένει είναι να μάθεις επιτέλους το όνομά τους. Αν όχι φέτος, τότε του χρόνου στα σίγουρα.

Φρίκη χωρίς τέλος στην Ινδία: Κτηνώδης βιασμός και δολοφονία 6χρονης

Το μικρό κορίτσι απήχθη από το σπίτι του, βιάστηκε και δολοφονήθηκε. Το άψυχο σώμα του βρέθηκε δύο μέρες αργότερα κοντά στο σπίτι του

6 αρώματα που οι γυναίκες δεν θα βαρεθούν ποτέ να μυρίζουν πάνω σου

Βρες τη δική σου κύρια πρόταση στην άγραφη αλλά δυναμική γλώσσα των οσμών.

ΔΕΙΤΕ ΑΚΟΜΑ

 
ΠΟΛΙΤΙΚΑ ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΑ
ΔΕΙΤΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΑ

ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΕ ΤΟ SPORT24