Νταμπλ και στα μπουζούκια
![Νταμπλ και στα μπουζούκια](https://www.sport24.gr/img/4450/8240256/004000/we480/480/1106725.jpg)
Η γυναικεία ομάδα βόλεϊ του Ολυμπιακού πανηγύρισε την κατάκτηση του Πρωταθλήματος στα καθιερωμένα μπουζούκια με τις ερυθρόλευκες να κλέβουν και εκεί την παράσταση (pics).
Ο Ολυμπιακός ολοκλήρωσε τη χρονιά στην Α1 βόλεϊ των γυναικών διατηρώντας τα σκήπτρα του στην Ελλάδα. Κάτι που ήθελαν τόσο οι παίκτριες όσο και η διοίκηση των ερυθρόλευκων.
Έτσι, μετά την κατάκτηση του πρωταθλήματος που σφράγισε το νταμπλ οι ερυθρόλευκες πήγαν σε γνωστό κέντρο της παραλιακής όπου και γλέντησαν με την ψυχή τους.
Δείτε χαρακτηριστικά φωτογραφικά στιγμιότυπα:
![Νταμπλ και στα μπουζούκια](https://www.sport24.gr/img/9601/8240257/977000/o/480/0/1106726.jpg)
Οι ερυθρόλευκες με την κούπα να φιγουράρει στο τραπέζι.
![Νταμπλ και στα μπουζούκια](https://www.sport24.gr/img/375/8240255/010000/o/480/0/1106724.jpg)
Μπίλια, Χριστοδούλου, Γιώτα και Τένεβα ποζάρουν στον φακό...
![Νταμπλ και στα μπουζούκια](https://www.sport24.gr/img/7135/8240254/986000/o/480/0/1106721.jpg)
Το ίδιο κάνουν και οι Κονόμι, Τέζα και Κωνσταντίνου.
![Νταμπλ και στα μπουζούκια](https://www.sport24.gr/img/6584/8240253/020000/o/480/0/1106720.jpg)