AUSTRALIAN OPEN

Μαρίζα Γεωργίτση: Ο Τσιτσιπάς θα γίνει Νο1, ο Τζόκοβιτς παίζει σαν PlayStation

Ο Στέφανος Τσιτσιπάς πανηγυρίζει κερδισμένο πόντο στο Australian Open
Ο Στέφανος Τσιτσιπάς πανηγυρίζει κερδισμένο πόντο στο Australian Open Ⓒ 2021 RICK RYCROFT / ASSOCIATED PRESS

Ο Παντελής Βλαχόπουλος και η δημοσιογράφος της COSMOTE TV, Μαρίζα Γεωργίτση, σχολίασαν τη μεγάλη νίκη του Στέφανου Τσιτσιπά και την πρόκριση στα προημιτελικά του Australian open

Η σπουδαία ανατροπή και η νίκη πρόκριση στα ημιτελικά του Australian Open με 3-2 σετ (επόμενος αντίπαλος ο Ντανίλ Μεντβέντεφ την Παρασκευή στις 10.30 π.μ.) βρίσκονται στο επίκεντρο της παγκόσμιας προσοχής. Λίγα λεπτά μετά το φινάλε του σπουδαίου αγώνα, ο Παντελής Βλαχόπουλος και η δημοσιογράφος της COSMOTE TV, Μαρίζα Γεωργίτση, σχολίασαν LIVE από την αίθουσα σύνταξης του SPORT24 τον θρίαμβο του Στέφανου Τσιτσιπά επί του Ράφα Ναδάλ.

Δες πρώτος όλα τα Live Streams, τις συνεντεύξεις και τα αφιερώματα που ανεβαίνουν στο Youtube του SPORT24, κάνοντας εγγραφή.