Τις έφαγε ο διαιτητής!
Η Μπουντιβέλνικ επικράτησε εκτός έδρας της Ολίμπια Λουμπλιάνας με 87-83 όμως κατά τη διάρκεια του αγώνα ο ένας εκ των διαιτητών έφαγε μερικές... ψιλές (βίντεο).
Η Μπουντιβέλνικ επικράτησε εκτός έδρας της Ολίμπια Λουμπλιάνας με 87-83, ενώ η Μπάνβιτ του Δημήτρη Ιτούδη πήρε το εντός έδρας θετικό αποτέλεσμα απέναντι στην Χάποελ Ιερουσαλήμ με 93-79.
Βέβαια το πρώτο παιχνίδι έγινε λίγο... ροντέο, καθώς ο ένας εκ των διαιτητών δέχθηκε επίθεση και μάλιστα δέχθηκε μερικές μπουνιές! Διαβάστε περισσότερα για τα παιχνίδια της Τετάρτης.