Υπογεγραμμένη φανέλα Ρέτσος - Δημοπρασίες Αγάπης 2018
![Υπογεγραμμένη φανέλα Ρέτσος - Δημοπρασίες Αγάπης 2018](https://www.sport24.gr/img/5124/8711719/232000/we480/480/retsos620.jpg)
Το Sport24.gr διοργανώνει για 7η χρονιά τις Δημοπρασίες Αγάπης. "Χτυπήστε" την Παρασκευή 20/4 16:00-17:00 την υπογεγραμμένη φανέλα του Παναγιώτη Ρέτσου με τη Λεβερκούζεν. Τα χρήματα θα πάνε στην Πανελλήνια Ένωση Γονέων και Κηδεμόνων Ατόμων Παιδιών – Νοητικά Υστερούντων (ΠΕΓΚΑΠ-ΝΥ)
Η σελίδα ανανεώνεται αυτόματα όποτε υπάρχει νέα καταχώρηση - δεν χρειάζεται refresh