Υπογεγραμμένη φανέλα Πρίντεζης & υπογεγραμμένα παπούτσια Παπαπέτρου - Δημοπρασίες Αγάπης 2018
![Υπογεγραμμένη φανέλα Πρίντεζης & υπογεγραμμένα παπούτσια Παπαπέτρου - Δημοπρασίες Αγάπης 2018](https://www.sport24.gr/img/3680/8710956/847000/we480/480/prinpap.jpg)
Το Sport24.gr διοργανώνει για 7η χρονιά τις Δημοπρασίες Αγάπης. "Χτυπήστε" την Τρίτη 17/4 14:00-15:00 μια υπογεγραμμένη φανέλα του Γιώργου Πρίντεζη και τα υπογεγραμμένα παπούτσια του Ιωάννη Παπαπέτρου. Τα χρήματα θα πάνε στην Πανελλήνια Ένωση Γονέων και Κηδεμόνων Ατόμων Παιδιών – Νοητικά Υστερούντων (ΠΕΓΚΑΠ-ΝΥ)
Η σελίδα ανανεώνεται αυτόματα όποτε υπάρχει νέα καταχώρηση - δεν χρειάζεται refresh