Υπογεγραμμένη φανέλα Prijović - Δημοπρασίες Αγάπης 2018
![Υπογεγραμμένη φανέλα Prijović - Δημοπρασίες Αγάπης 2018](https://www.sport24.gr/img/1125/8813247/926000/we480/480/prijo.jpg)
Το Sport24.gr διοργανώνει για 7η χρονιά τις Δημοπρασίες Αγάπης. "Χτυπήστε" την Παρασκευή 20/4 14:00-15:00 μια υπογεγραμμένη φανέλα του Αλεξνάνταρ Πρίγιοβιτς. Τα χρήματα θα πάνε στην Πανελλήνια Ένωση Γονέων και Κηδεμόνων Ατόμων Παιδιών – Νοητικά Υστερούντων (ΠΕΓΚΑΠ-ΝΥ)
Η σελίδα ανανεώνεται αυτόματα όποτε υπάρχει νέα καταχώρηση - δεν χρειάζεται refresh