VIRAL

Σίτι - Γουέστ Μπρομ: Ο Γκουαρδιόλα δεν άφηνε τον 4ο να δείξει καθυστερήσεις

Ο Πεπ Γκουαρδιόλα εκνευρίστηκε που δόθηκαν τέσσερα λεπτά καθυστερήσεων στον αγώνα της Σίτι με τη Γουέστ Μπρομ και αφού "πολιόρκησε" τον 4ο διαιτητή, δεν τον άφηνε να σηκώσει την πινακίδα. (VIDEO)

Το βράδυ της Τρίτης (15/12) η Σίτι τέθηκε αντιμέτωπη στο Etihad με τη Γουέστ Μπρομ για τη 13η αγωνιστική της Premier League. Ενώ το σκορ ήταν 1-1, στο 90' αποφάσισαν οι διαιτητές να δώσουν τέσσερα λεπτά καθυστερήσεων.

Ο Πεπ Γκουαρδιόλα ήταν έξαλλος που επρόκειτο να κρατηθεί μόνο τόσος χρόνος επιπλέον και δεν σταμάτησε να εξηγεί στον 4ο ότι είναι λάθος η απόφασή τους.

Μάλιστα την ώρα που αυτός ετοιμαζόταν να σηκώσει την πινακίδα, ο Πεπ ήταν εκεί και δεν τον άφηνε να τη σηκώσει...

Η Μάντσεστερ Σίτι τελικά έπεσε θύμα της μεγαλύτερης έκπληξης μέχρι στιγμής στη φετινή Premier League καθώς -πραγματοποιώντας κάκιστη εμφάνιση- υποχρεώθηκε σε εντός έδρας ισοπαλία 1-1 με την 19η της βαθμολογίας, Γουέστ Μπρομ.