Ρεπό και δίτερμα
Οι παίκτες του Παναιτωλικού που αγωνίστηκαν κόντρα στον Πλατανιά είχαν ρεπό ενώ όλοι οι υπόλοιποι έπαιξαν σε δίτερμα με την ομάδα των Νέων.
Ο Μάκης Χάβος χώρισε σε δυο γκρουπ τους ποδοσφαιριστές του την Δευτέρα και οι τυχεροί ήταν όσοι αγωνίστηκαν την Κυριακή κόντρα στον Πλατανιά. Ο έμπειρος τεχνικός τους άφησε ελεύθερους δίνοντας τους ρεπό και θα τεθούν και πάλι στην διάθεση του την Τρίτη το απόγευμα.
Οι υπόλοιποι συμμετείχαν σε φιλικό με την ομάδα Κ20, την οποία νίκησαν με 4-2. Δύο γκολ σημείωσε ο Καμαρά, από ένα ο Πασάς και ο Σιώρος. Για την ομάδα Κ20 σκόραραν ο Καμμένος και ο Βασιλάρης.