Προπόνηση με τα γνωστά προβλήματα
Με προπόνηση ξεκίνησε η προετοιμασία των παικτών του ΟΦΗ για το παιχνίδι με τον Άρη που είναι προγραμματισμένο για το ερχόμενο Σάββατο (1/3).
Χαλαρή προπόνηση περίμενε τους ποδοσφαιριστές του ΟΦΗ το πρωί της Τρίτης από τον Σα Πίντο, που θέλει να αποφοιτήσει τους παίκτες του ενόψει της δύσκολης συνέχειας.
Στο πρόγραμμα που περιελάμβανε ασκήσεις φυσικής κατάστασης και τακτικής. Δεν πήραν μέρος οι Μπούρμπος, Δασκαλάκης, Λαμπρόπουλος και Φραγκουλάκης που έκαναν θεραπεία.
Το πρωί της Τετάρτης είναι προγραμματισμένη νέα προπόνηση.