Ποια ισονομία;
Μέσω του επίσημου λογαριασμού που διατηρεί η ΠΑΕ ΠΑΟΚ στο Facebook εξέφρασε τη δυσαρέσκειά της για την αποβολή του Μίροσλαβ Στοχ.
Η φάση της αποβολής του Μίροσλαβ Στοχ είναι αυτή που συζητιέται περισσότερο από κάθε άλλη από το παιχνίδι κυπέλλου ανάμεσα σε Ολυμπιακό και ΠΑΟΚ. Η δυσαρέσκεια είναι πασιφανής στην πλευρά του Δικέφαλου του Βορρά και αυτό κατέστη σαφές και μέσω του επίσημου λογαριασμού της ομάδας στο Facebook. Αναλυτικά γράφτηκε το εξης:
"Στη φάση της αποβολής ο Βαλντέζ σπρώχνει τον Κλάους και δεν δέχεται καν κάρτα, ο Φουστέρ "γκρεμίζει" τον Κλάους και δέχεται κίτρινη και ο Στοχ "γκρεμίζει" τον Βαλντέζ και δέχεται απευθείας κόκκινη. Σημειώνεται ότι ο Βαλντέζ είχε ήδη κίτρινη. ΙΣΟΝΟΜΙΑ".