Πήρε πιστοποιητικό ο Ολυμπιακός και άλλες τέσσερις ΠΑΕ
![Πήρε πιστοποιητικό ο Ολυμπιακός και άλλες τέσσερις ΠΑΕ](https://www.sport24.gr/img/6709/8254009/222000/we480/480/pic-0-norm.jpg)
Η Επιτροπή Επαγγελματικού Αθλητισμού, κατά τη σημερινή της συνεδρίαση χορήγησε πιστοποιητικό σε πέντε ΠΑΕ της Super League. Διαβάστε αναλυτικά.
Με ανακοίνωσή της, η Επιτροπή Επαγγελματικού Αθλητισμού γνωστοποίησε ότι κατά τη σημερινή της συνεδρίαση (31/7), αποφάσισε να χορηγήσει πιστοποιητικό συμμετοχής στο επόμενο πρωτάθλημα της Super League σε πέντε ομάδες.
Διαβάστε αναλυτικά:
Η Επιτροπή Επαγγελματικού Αθλητισμού, κατά τη σημερινή της συνεδρίαση, έλαβε τις ακόλουθες αποφάσεις: 1. Η Επιτροπή χορήγησε πιστοποιητικό στις κάτωθι ΠΑΕ της Super League:
1. ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
2. ΠΑΕ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
3. ΠΑΕ ΒΕΡΟΙΑ
4. ΠΑΕ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
5. ΠΑΕ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ