ΠΑΣ - Λαμία: Έφερε το ματς στα ίσα ο Τζανετόπουλος

PRINT SCREEN GLOMEX

Λίγα λεπτά μετά την έναρξη του δευτέρου ημιχρόνου στους "Ζωσιμάδες" η Λαμία έφτασε στην ισοφάριση, με τον Τζανετόπουλο να γράφει το 1-1 με γυριστή κεφαλιά μετά από εκτέλεση φάουλ (VIDEO).

Ο ΠΑΣ πήγε στα αποδυτήρια για την ανάπαυλα όντας μπροστά στο σκορ με το γκολ του Μπρένερ από το 10' με προβολή από κοντά, με την Λαμία να βρίσκει πάντως την ισοφάριση στις αρχές του δευτέρου ημιχρόνου στην αναμέτρηση των δύο ομάδων για την 3η αγωνιστική των play outs της Super League Interwetten.

Αυτή ήρθε μέσα από στημένη φάση, με τον Ντέλετιτς να εκτελεί φάουλ από τα δεξιά και τον Τζανετόπουλο να νικάει άπαντες στον αέρα στο κέντρο της άμυνας του ΠΑΣ για να πάρει μια γυριστή κεφαλιά και να φέρει το ματς στα ίσια (1-1).